Середа, 17 Липня, 2024

Як у Лондоні: у центрі Києва запрацював годинник із найбільшим циферблатом

У цьому місяці київська влада відновила роботу годинника у центрі столиці за рахунок громадян. Про це повідомив народний депутат Роман Грищук на своїй Facebook сторінці. Далі на kyiv-future.

Останні 10 років стрілки головного годинника міста стояли на місці, оскільки ніхто не виявляв ініціативи його відремонтувати. Але, як нещодавно з’ясувалося, завдяки 300 киянам це вдалося зробити. За півтора роки вони допомогли зібрати необхідну суму на відновлення роботи годинникового механізму. За словами Романа Грищука, гроші були інвестовані через спеціальну онлайн-краудфандингову платформу.

8 грудня о 17:45 депутат повідомив, що годинник вдалося успішно відремонтувати. Тепер його стрілки знову йдуть за київським часом.

Нагадаємо, що годинник з найбільшим циферблатом знаходиться на фасаді Інституту історії України Національної академії наук за адресою: вулиця Грушевського, 4. Будівля була збудована у 1960-х роках. У ті роки на ній був встановлений годинник, який зупинився у 1990-х.

В подальшому представники влади столиці планують відремонтувати циферблат і зробити підсвічування, щоб можна було побачити скільки часу на протязі всього дня. Для цього потрібно ще 200 тис. грн. Також відомо, що наразі чверть цієї суми вже зібрано.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.