Понеділок, 15 Липня, 2024

Які функції додадуть в «Київ Цифровий» у 2022 році?

Команда розробників додатку «Київ Цифровий» займається створенням нових функцій, якими можна буде користуватися з початку наступного року. Детальніше про це розповів директор КП «ГІВЦ» Євген Коробенко.

Цифрові технології продовжують використовувати з метою забезпечення комфортних умов життя для киян. Після появи міського додатку Київ швидко перетворюється на «розумне місто».

«Київ Цифровий — це місто в телефоні з унікальним інтерфейсом, через який кияни отримують інформацію та доступ до різних сервісів і, таким чином, взаємодіють з містом. За перший місяць більше 200 тисяч киян вже почали використовувати додаток у своєму повсякденному житті, і цей показник постійно зростає», — сказав Євген Коробенко.

У цьому році в сучасний девайс інтегрували сервіси для водіїв, функції для поповнення карток та голосування за громадські проекти. Також він може повідомляти про аварійні роботи у будинку та допомагати економити на поїздках, проте на цьому його вдосконалення не закінчилося!

На початку 2022 року кияни зможуть користуватися й іншими можливостями «Київ Цифровий»:

  • переглядати маршрути, зупинки та розклади руху міського транспорту;
  • спостерігати за рухом транспорту на карті;
  • зберігати шаблони маршрутів, щоб мати їх під рукою;
  • подати електронну петицію, щоб голосувати за реалізацію державних проектів;
  • проводити моніторинг якості повітря у різних районах столиці;
  • записатися в центри надання адміністративних послуг та отримувати нагадування стосовно їх відвідування.

Також розробники програми обіцяють створити нову функцію додавання віртуальної картки для переміщення по місту та оплати товарів або послуг. Завдяки цьому більше не потрібно буде носити з собою пластикову картку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.