Понеділок, 22 Липня, 2024

Завод «Арсенал» перетворили на бізнес-центр

На місці одного зі старих цехів заводу Арсенал з’явився сучасний бізнес центр. Це продовження будівельних робіт, які тривають ще з 2019 року. Тоді КМДА надала дозвіл на забудову промислового комплексу та тих прилеглих територій, що належать до споруди, повідомляє сайт kyiv-future.com.ua. 

Будівля розташована в Печерському районі та називатиметься бізнес-центр М8. Під час будівництва вдалося зберегти частину споруди, але деякі частини довелося демонтувати та встановлювати нові. 

Архітекторам вдалося продумати реконструкцію таким чином, щоб зберегти без мін збірні балки будівлі. Колони в новому бізнес центрі також залишились оригінальними. Перекриття вдалося зберігати лише деякими участками в тому вигляді, яке воно було побудоване. 

Оскільки будівля вже давно знаходилася у занедбаному стані та була давно побудована, велику частину, як внутрішніх, так і зовнішніх елементів споруди довелося зносити. Сходові прольоти були повністю демонтовані та встановлені з нуля. Відбулася повна заміна ліфтів у будівлі. Для безпеки встановили нові плити перекриття. Щоб вигляд будівлі був більш сучасний та презентабельний, реконструкції фасадних панелей виявилось замало, а тому довелося змінювати на нові. 

Також архітектори залишили без змін оригінальну висоту стелі в будівлі. Оскільки це був промисловий комплекс, то стелі тут доволі високі й більше того на різних поверхах, різна висота. Тому при плануванні довелося з креативом підходити до розв’язання цього питання. Перший поверх найбільший і має висоту понад 6 метрів. Два наступні в висоту 5 метрів. Інші три поверхи будівлі  по 4 метри. 

Захисники архітектури Києва жалілися, що в столиці знищують історичні пам’ятки й забудовують скляними офісами. Бізнес-центр «М8», врахував побажання людей і створив будівлю, яка гармонійно вписується в архітектуру вулиці й зберігає пам’ять про завод, який колись був на цьому місці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.