Середа, 17 Липня, 2024

Жителі багатоповерхівки на Троєщині створили ОСББ та провели капітальний ремонт

В одному із житлових будинків столиці були проведені ремонтні роботи за рахунок коштів київського бюджету. Про це повідомили у КМДА, пише kyiv-future.com.ua.

16-поверховий будинок, розташований за адресою: вулиця Закревського, вже багато років частково був в аварійному стані. Його збудували 1980-х роках. За словами мешканців, останні 10 років у ньому жодного разу не проводили ремонт. За цей час накопичилось багато проблем, пов’язаних з погіршенням стану будівлі, тому потрібно було терміново почати ремонтні роботи.

Щоб зібрати достатню суму коштів на проведення капітального ремонту, мешканці будинку взяли участь у міській програмі спільного фінансування «Капремонти». Через 2 роки вони отримали фінансову допомогу з міського бюджету — 8 млн та 400 тисяч грн. В результаті ці гроші витратили на заміну 4 ліфтів, покриття даху, встановлення освітлювальних датчиків та лічильників води і тепла. Але на цьому ремонт не було остаточно закінчено.

За словами керівника ОСББ Клавдії Харченки, 2022 року об’єднання мешканців знову планує взяти участь у програмі фінансування «Капремонти». Жителі багатоповерхівки хочуть замінити інженерні мережі та відремонтувати деякі частини будівлі.

«Зазначу, що більшість мешканців — люди, які змушені переїхати із Чорнобильської зони та з нуля почати облаштування своїх будинків. Як бачимо, програма фінансування доступна жителям всіх будинків, незалежно від серії, року забудови чи статусу людей», — прокоментував заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Також відомо, що скоро в першому кварталі цього року у Києві оберуть переможців програми фінансування «Капремонти». Згідно з її бюджетом, 5-10 млн грн буде перераховано з міського бюджету на проведення ремонту житлового будинку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.