Четвер, 18 Липня, 2024

Нові поручні у Київському метро

У Київському метрополітені почали тестувати нову схему встановлення поручнів, аби підвищити комфорт та безпеку під час проїзду у підземці та зменшити незручність проїзду пасажирів, що стоять, пише “kyiv-future.com.ua“.

Так як швидкість руху метро є значно більшої за інші види громадського транспорту потрібно мати відповідні умови безпеки для пасажирів. Тому Київський метрополітен запустив на маршрут поїзд у якому встановлені вертикальні поручні. Це створено для того, аби якомога більше пасажирів могли триматися під час руху. 

В тестовому режимі вертикальні конструкції встановили на двох середніх входах у вагон, інші залишили стандартними. Таке рішення було прийнято задля можливості проїзду пасажирів в інвалідних візках, а вертикальна конструкція всередині вагону заважатиме комфортному проїзду людей з обмеженими можливостями. 
Як зазначає прес-центр Київського метрополітену, тестовий поїзд за маршрутом зеленої гілки метро буде курсувати декілька місяців, а потім буде вирішуватися питання щодо впровадження на інших поїздах підземного транспорту.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.