Понеділок, 22 Липня, 2024

Нові правила проїзду в транспорті Києва

Від сьогодні в громадському транспорті міста Києва дозволено перевозити більшу кількість людей. Далі на kyiv-future.

Від прес-служби “Київпастрансу” відомо, що прийняли рішення дозволити перевозити не тільки пасажирів, що сидять, а й тих, що стоять. Тобто по суті в Києві дозволили перевозити 50% від загальної кількості, що може вміщуватись в транспортному засобі. Враховують і сидячі місця, і стоячі. 

Саме від сьогоднішнього дня це рішення Постійної комісії КМДА з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вступило в дію.

При цьому підкреслили, хоча і дозволили перевозити трохи більше людей, проте це не відміняє всі запобіжні карантинні правила.

Нагадаємо, що Київ знаходиться в червоній зоні. Тому транспорт повинен виконувати обмеження і не перевозити більше 50% пасажирів. Через це утворились величезні черги пасажирів, які не можуть, навіть, в 10-й громадський транспорт потрапити, щоб дістатись свого місця призначення.

Міська влада наголошує, що транспортом мають користуватись виключно пасажири, котрим потрібно на роботу і це підприємства, необхідні для функціонування всього міста. Решті потрібно максимально залишитися вдома і працювати дистанційно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.