Понеділок, 22 Липня, 2024

Нові зміни на станціях столичного метрополітену

Київський метрополітен почав 2021 рік зі змін. На станціях активно замінюють старі турнікети на нові та розміщуються дефібрилятори, пише “kyiv-future.com.ua“.

Нові турнікети, як повідомляє КП “Київський метрополітен” вже запрацювали на п’яти станціях: “Героїв Дніпра”, “Контрактова площа”, “Сирець”, “Льва Толстого” та “Харківська”.

Від сьогодні, 05.03, станція метро “Почайна” буде закрита на один вихід з 21:00. Там розпочнеться встановлення шостого турнікета у столичному метро. Роботи планують закінчити 9 березня та відкрити оновлений вхід із сучасними турнікетами. 

Також підземний транспорт тепер може надавати реанімаційну допомогу. На дев’ятнадцяти станціях встановили дефібрилятори. 

Дефібрилятор – це прилад для надання першої допомоги при серцево-легеневій реанімації, який за допомогою електричного імпульсу запускає роботу серця. Якщо надати реанімаційну допомогу в перші п’ять хвилин є майже стовідсотковий шанс врятувати життя. 

На станціях Київського метрополітену працюють працівники поліції та Муніципальної варти столиці, які можуть надати першу допомогу та мають для цього всі необхідні знання та вміння. Також всі працівники Київського метрополітену проходять екзамен з охорони праці і одним із питань є надання першої медичної допомоги. 

Відповідно тендеру Міський Центр Громадського Здоров’я мав закупити 52 реанімаційні пристрої, але поставки не було, засвідчує КП “Київський метрополітен”. Вони відправили скаргу до постачальника відповідно до законів України. Тому новим ініціатором стало волонтерське об’єднання “РеаніМетро”. Проте, ідеї встановлення дефібриляторів були ще у списку реформ, які впроваджувала Уляна Супрун з 2016 року. 

В будь-якому випадку, встановлення дефібриляторів важливе і необхідне, адже щодня більше пів мільйону киян користується підземним транспортом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.