Середа, 17 Липня, 2024

Новий дитячий садок з’явився у Солом’янському районі Києва

Дошкільний навчальний заклад №168 відкрили у житловому масиві Відрадний, що у Солом’янському районі Києва, на вулиці Вацлава Гавели. Заклад завершили будувати після десятків років простою. Про це йдеться на веб сайті КМДА. Особисто перевірив готовність ДНЗ, ще до захворюваності на коронавірус, міський голова Києва Віталій Кличко, пише “kyiv-future.com.ua

Установу мали збудувати ще 40 років тому, але на той час об’єкт не завершили і він простояв, як недобудова. Наразі, проєкт втілили у життя і вже вводять у експлуатацію. Триповерхова будівля розрахована на 14 груп – відвідувати садочок можуть 260 дітей. Дошкільний навчальний заклад прийматиме усіх бажаючих, створять групи і для малечі з проблемами опорно-рухового апарату. Працювати садочок почне з листопада 2020 року, наразі батьки можуть “ставати” у електронну чергу і реєструвати малюків до садка.

В садочку вже встановлена система відеонагляду як всередині, так і зовні, підключили пожежну сигналізацію, домофонний зв’язок. В будівлі є ліфт для зручності пересування “особливих” вихованців, облаштовані пандуси і заїзди із заниженим бортовим каменем. Будівля утеплена, встановлене всюди енергозберігаюче освітлення. Це сучасний заклад дошкільної освіти, повідомляють в адміністрації, який буде комфортним та цікавим для перебування в ньому малечі. Тут і басейн, і великі спортивна та актова зали. Обладнання та все необхідне – нове. Харчоблок, медичний блок та кабінети психолога і логопеда теж облаштовані за новими стандартами. Фасад будівлі сучасний і привертає увагу перехожих. 168-й садок знаходиться на достатньо великій території з ігровими майданчиками та тіньовими навісами.

Як відомо, у Києві за декілька минулих років, з’явилося нових або реконструйованих близько 30 ДНЗ та 8 шкіл.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.