П’ятниця, 12 Липня, 2024

Оболонські багатоповерхівки отримають оновлене енергопостачання

ДТЕК Київські електромережі реконструюють 2 розподільчих пункти на столичній Оболоні. Повністю замінять на нове енергетичне обладнання та будівлі. Натомість кияни отримають безперебійне живлення у своїх домівках, а діти та педагоги у школах і дитячих садочках, пише kyiv-future.

Перший розподільчий пункт РП-131, який чекає на оновлення, розташований на Оболонському проспекті, 10. Від нього світлом живляться 5 шкіл, 5 дошкільних навчальних закладів, 9 бойлерних та 39 багатоповерхівок розташованих на Оболонському проспекті, Оболонській набережній, вулиці Малиновського та проспекті Героїв Сталінграда. Другий пункт РП-217, знаходиться на півночі житлового масиву на вулиці Героїв Дніпра, 45 і охоплює 78 об’єктів – 3 школи, 6 дитячих садочків, 8 бойлерних та 61 багатоповерхівку на проспектах Оболонському та Героїв Сталінграда, вулицях Героїв Дніпра, Прирічній, урочища Верблюд та Собаче гирло.

Під час реконструкції мають замінити розподільчі комірки на нові, змонтують сучасні системи зв’язку, дистанційного обліку електроенергії та управління обладнанням. Зміняться і трансформатори, обладнають щити постійного та шафи оперативного струму. Приміщення будуть освітлені та забезпечені охоронною сигналізацією. Крім цього, ДТЕК Київські електромережі проведе роботу з ремонту кабельної електричної лінії 10 кВт, яка живить Оболонський масив. Виконати усі роботи планують до кінця поточного року. На це витратять більше 12 млн. грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.