Четвер, 18 Липня, 2024

Опалення на Троєщині: проблеми киян

На Троєщині проблеми з початком опалювального сезону. Більшість скаржиться на відсутність опалення в будинках міста. Та куди ж без дивних обставин з опаленням? 

Журналісти “kyiv-future.com.ua” дізналися, що по вулиці Лисківській, 6а ввімкнули опалення, проте один під’їзд все ж обділили теплом. Як повідомила нам жителька Анастасія Данильчук:

“Проживаю за адресою вулиця Лисківська, 6а, в картині опалення досі немає, хоча в будинку є, опалення немає по всьому стояку, (але мешканців це мало хвилює), дзвонила і в ЖЕК і в ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, кажуть що ведуться роботи по спуску повітря до 31.10.”

Опалювальний сезон у Києві розпочато 16 жовтня. Відповідно платіжки за опалення будуть розраховані від цієї дати.

Ми дослідили ситуацію і на фото бачимо, що на початок опалювального сезону Київтеплоенерго розраховував вкластися в 10 днів. Як пояснює пресс-служба “Київтеплоенерго” така міра необхідна для того, щоб уникнути теплового перевантаження на мережу й запобігти аварійності.

Є мапа ремонту теплових мереж. Наразі у Деснянському районі ремонтують теплові мережі по проспекту Маяковського 49, 49а, 51а, 53, 55, 55а. 

Також на сайті “Київтеплоенерго” ми можемо бачити звіт від 26 жовтня про те, що до опалення підключено 80,8% житлових будинків. Житлові будинки, які відносяться до ОСББ та ЖЕО отримають опалення після заявок керівництва про початок опалювального сезону.

Щодо лікарень та шкіл вже опалюється близько 91-92%, а дитячі садки на 98,8%.

Залишити звернення про несправність або відсутність опалення можна за телефоном 15-57 зі стаціонарного та за допомогою мобільного 044-500-15-57 – це центральна диспетчерська служба з питань ЖКГ. 

Також звернутися можна і за телефоном цілодобової лінії для звернень громадян – 15-51. Для зручності є додаток з ідентичною назвою “1551”, де можна додати фото і відслідковувати хід заявки в реальному часі. Додаток є на “ITunes” та “Play Market”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.