Субота, 20 Квітня, 2024

Парковки біля під’їздів стануть платними: скільки будуть платити кияни

У столиці вирішили ввести плату за денну стоянку біля житлових будинків. На сайті Київської міської державної адміністрації вже з’явилася відповідна карта. На ній можна ознайомитися з адресами парковок і тарифікацією. За підрахунками жителів столиці, сума оплати в місяць може досягати більше 1000 гривень. Далі на kyiv-future.

Тарифи

У «Київтранспарксервісі” виклав карту столиці, на якій вказані місця, де за стоянку з 8 ранку і до 22 вечора, потрібно буде заплатити. Безкоштовно авто вже не припаркуєш. Доведеться платити за місце біля власного під’їзду. Відповідно до тарифікації, яка вступила в дію з 1 липня 2021 року за годину стоянки в центрі потрібно заплатити 35 гривень, а за годину стоянки поруч з центром – 25 гривень. Сума стоянки авто в спальних районах сягатиме 5 гривень за годину.

За словами столичної влади, зараз відповідні служби нумерують і розміщують інформаційні таблички про місця для стоянки з прописаною тарифікацією і QR-кодом, за допомогою якого потрібно буде оплачувати стоянку.

На обурення жителів столиці, влада відповідає, що земля в Києві муніципальна, тому за її користування доведеться платити.

Де будуть стоянки

  • Платна стоянка в Деснянському районі буде на вулиці Бальзака Закревського, Милославська, Лісовому проспекті, вулиці Шолом Алейхема і так далі.
  • Оболонський район – Г. Дніпра, Прирічна, Оболонський проспект, Автозаводська.
  • Голосіївський район – вулиці М. Конєва і Заболотного, Столичне шосе, проспект Глушкова.
  • Святошинський район – вулиця Сім’ї Сосніних, Кільцева дорога, проспекти Л. Курбаса та Королева.
  • У Дарницькому районі доведеться платити за стоянку на вулиці О. Пчілки, Колекторній, Урловской, Ревуцького, Драгоманова, Ахматової, на проспекті Бажана і Григоренка.
  • У Дніпровському районі – Миропольській, на бульварі Перова, Райдужній, Братиславській, вулиці Будівельників, Ентузіастів і так далі.
  • У Подільському районі потрібно заплатити за наявність авто в усьому старому Подолі.
  • У Шевченківським районі – майже весь центр Зокрема, Хрещатик, вулиці біля станцій метро Театральна і Золотих воріт, а також всі вулиці біля Майдану Незалежності.
  • Солом’янський район- Повітрофлотський проспект і вулиця Пулюя.
  • У Печерському районі – Мечникова, Дарвіна, Басейна, проспект Л. Українки та інші.

А як ви ставитеся до таких нововведень в столиці? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.