Четвер, 18 Липня, 2024

Перлина Подолу: Музей однієї вулиці

У столиці є багато різних цікавих місць. Ми розповімо про музей, який сподобається всім, хто цікавиться історією столиці і любить Поділ. Далі на kyiv-future.

Трохи історії

Відкрився невеликий музей в 1991 році. У ньому зібрані предмети 18- 19 століть. Зокрема, фотографії, книги, старовинні речі, рукописи. У Музеї однієї вулиці представлена ​​історія Андріївського узвозу, який вважається однією з найстаріших вулиць столиці. Тому відвідування музею – відмінна зупинка при прогулянці по Андріївському узвозу.

Чим цікавий музей

Музей цікавий тим, що охоплює великий історичний період хронології подій цього місця. Локація невелика, але експонатів дуже багато. Прекрасна можливість доторкнутися до історії. Тут представлено переплетення епох. Переступивши його поріг, ви здійсните подорож в минулі часі. Для того, щоб зануритися в цікавий світ історії Подолу, краще брати екскурсовода. Він захоплююче розповість багато цікавої і корисної інформації про Київ і його жителів, а також про різні події і традиції.

Музей однієї вулиці –  яскрава перлина Подолу і його візитна картка. Тут представлена ​​історія Подолу в різні епохи. Також в музеї можна побачити різні приналежності побуту всіх епох міста.

У музеї зібрано багато експонатів 18-20 століть. Є безліч предметів одягу, інтер’єру та побуту різних часів. Тут можна побачити чудові сукні, шовкові розшиті вручну жилетки, жіночі капелюхи, корсети, фраки, туфельки і лайкові рукавички. Можна приходити сюди регулярно і побачити, щось нове.

На вітринах є QR – коди. Тому відвідувачі можуть прослухати у себе зі смартфона всю необхідну інформацію про ту чи іншу експозицію і про сам музей. Навіть туристам, у яких немає часу заглиблюватися в історію, варто зайти, щоб насолодитися особливим оформленням музею. Тут зібрана колекція старих  та дивовижних речей. Тут Вам і старі фотографії,  і газети Києва та фотоапарати. Є й старовинні наряди, вишиті дрібним бісером гаманці, аксесуари, які схожі на стародавні парасольки від сонця. Також є щоденна аптечка гомеопата. Також тут є щоденники жителів, з їх життєписом.

Крім того, в  одному з приміщень в музею повністю відтворили старовинну атмосферу. В інсталяції можна побачити лавку з касовим апаратом, старовинну техніку і навіть окуляри віртуальної реальності з часів Російської імперії. Також тут представлена ​​одна з найбільших колекцій посмертних масок.

Кожен стенд в музеї показує, хто в якому будинку і коли жив на Андріївському узвозі.

У залах представлено щось і з будинку Булгакова, який проживав неподалік від музею, а також інших знаменитостей, які жили на спуску.

Огляд експозицій відбувається під атмосферну музику.

Рекомендуємо відвідати всім, хто закоханий в Київ, та цікавиться його історією.

Як дістатися

Знаходиться будівля за адресою: Андріївський узвіз, 2б. Найближча станція метро «Поштова площа».

На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А який у Вас улюблений музей в столиці? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.