Неділя, 14 Липня, 2024

Планшет чи ноутбук: яку техніку обрати киянам для дому та офісу

В епоху розвитку технологій кожного року на ринку з’являється чимало нових моделей від виробників, які вражають своїми характеристиками та стильним дизайном. Останнім часом поряд з класичними ноутбуками популярність отримали планшети. Розглянемо більш детально їхні переваги та недоліки.

Які відмінності між ноутбуком та планшетом

Ноутбук та планшет мають ряд головних відмінностей. В багатьох користувачів ноутбука виникає питання чи варто купувати ще один гаджет, який зручніше використовувати під час поїздок у транспорті або на відпочинку.

Перш за все, основною відмінністю між ноутбуком та планшетом є повноцінна клавіатура. Планшет представляє собою сенсорний екран, на дисплеї якого виводять віртуальні клавіші. Однак, виробники техніки обдумали і цю проблему, оскільки тепер є можливість підключати повноцінну клавіатуру до планшета.

Також не так давно на ринку з’явилися ноутбуки-трансформатори, в яких дисплей може повертатися та складатися в клавіатуру.

За габаритами ноутбук програє планшету, оскільки в розкладеному вигляді займає більше місця. Зазвичай саме ноутбук має вищу продуктивність завдяки більш потужному програмному забезпеченню.

Мінусом ноутбуків є їхня вага завдяки кращому технічному оснащенню. Планшети в порівнянні з ними є більш компактними та малогабаритними. Відрізняються ноутбуки та планшети ціною, оскільки вартість останніх є меншою.

Тому, перш ніж вибирати техніку вам потрібно визначитися, де її використовувати. Адже від цього залежать параметри габаритності, ваги та й бюджету. Однак, на ринку є і універсальні моделі Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7 та Microsoft Surface Book 2 Silver, що поєднують в собі одразу функції і ноутбуків, і планшетів.

Де купити планшет Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7 в Києві

Одним з найнадійніших та перевірених виробників планшетів є компанія Microsoft. Великий вибір продукції представлений в інтернет-магазині «STYLUS».

Популярним серед киян є планшет Microsoft Surface Pro 7 Intel Core i7. Він є більш потужним, ніж попередні моделі, оскільки обладнаний процесором Intel Core. Також зазнали покращень батарея та графіка.

Завдяки універсальним функціям ви матимете можливість працювати та грати в будь-якому місці, адже батарея та компактність пристрою дозволить це зробити без будь-яких проблем. Планшет має вагу лише 790 грам. При цьому потужний процесор Intel Core дозволяє за декілька секунд відновити роботу з того місця, де ви завершили.

Чому варто обирати планшет Microsoft Surface Book 2

Ще одним хорошим варіантом, який можна придбати в інтернет-магазині «STYLUS» є планшет Microsoft Surface Book 2.

Чотирьохядерний процесор забезпечує потужне професійне забезпечення та роботу найновіших графічних процесорів NVIDIA® GeForce®.

Модель прекрасно підійде як для роботи, так і для розваг чи творчості. Планшет поєднує в собі одразу декілька функцій: універсального комп’ютера, планшета та портативної студії. В Microsoft Surface Book 2 Silver збільшили режим автономної роботи та обладнали потужним графічним забезпеченням.

Замовити техніку можна, не виходячи з дому. Для цього достатньо лише оформити замовлення в інтернет-магазині «STYLUS».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.