Четвер, 18 Липня, 2024

Попереду теплі місяці. Саме час замислитися про ремонт свого балкона під ключ в Києві

Якщо ви давно хотіли змінити зовнішній вигляд свого балкона, розширити корисний простір, зробити якісне утеплення і скління енергоефективними металопластиковими профільними системами – зараз саме час.

Компанія ARTA-GROUP надає комплексні послуги з ремонту балконів і лоджій в Києві.

У перелік послуг входить установка стандартного і «теплого» скління. Роботи включають установку як базових світлопрозорих конструкцій, так і нових енергоефективних склопакетів з високими показниками тепло- і шумоізоляції. Ви зможете не просто оновити зовнішній вигляд свого балкона в поєднанні з інтер’єром, а перетворити його в новий повноцінний житловий простір. З теплим склінням балкона під ключ таку зону можна використовувати цілий рік. Як в якості окремої зони відпочинку, так і у вигляді робочого кабінету або навіть продовження кімнати.

Всі роботи по ремонту балконів під ключ в Києві виконуються з попередніми утепленням і герметизацією. Для захисту від продування, перепадів температур і вологості фахівці проводять роботи з утеплення з використанням мінеральної вати, пінопласту і пінополістиролу. Також всі щілини і нові елементи в конструкції балкона додатково обробляються герметиками.

На вибір доступні будь-які варіанти по обробці балконів під ключ

Фахівці в рамках розробленого дизайн-проекту проведуть зовнішню обшивку. В якості основних матеріалів на вибір пропонується сайдинг і профнастил. Дах балкона може бути виконаний з профлиста або металочерепиці для приватних будинків і котеджів. Внутрішня обшивка включає як обробку стін і стелі, так і монтаж підлогового покриття. На вибір для внутрішньої обробки доступна вагонка, ПВХ-панелі і гіпсокартон.

Скільки коштує замовити готовий балкон під ключ в Києві?

Вартість ремонту безпосередньо залежить від обраних матеріалів обробки, типу і площі балкона, варіантів скління, а також від наявності додаткових робіт: винос по парапету, розширення плити основи ін.

На офіційному сайті ARTA-GROUP ви можете скористатися зручним онлайн-калькулятором для швидкого розрахунку ціни ремонту балкона під ключ. Виберіть свій тип балкона, матеріали для зовнішньої і внутрішньої обшивки, покриття для підлоги, а також тип скління. Ви отримаєте попередню розрахункову вартість і зможете замовити виїзд майстра для проведення безкоштовного виміру.

З цього місяця в ARTA GROUP діє акція «Балкон під ключ в розстрочку» до кінця травня діє

Ви можете не обмежувати себе і замовити повний комплекс робіт з можливістю розстрочки до 36 місяців. Вигідна програма надає для всіх клієнтів умови з пільговим періодом під 0% на 10 місяців і подальшої ставкою 3.99% по кредиту. Не потрібне внесення першого внеску і надання довідки про доходи.

Всі подробиці про умови акції балкон під ключ в розстрочку ви можете вивчити на сайті, а також зв’язавшись безпосередньо з фахівцями ARTA-GROUP в Києві по телефону +38 (050) 410-06-16.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.