Неділя, 14 Липня, 2024

Відвідайте вашу майбутню квартиру в ЖК City Hub

Чи плануєте купити квартиру в Києві і шукаєте гідний варіант? У вас є відмінна можливість відвідати своє майбутнє житло, звернувшись до відділу продажів сучасного ЖК City Hub

Ідеальний комплекс для цінителів всіх принад життя в мегаполісі з абсолютно новим форматом будівництва, лаконічною архітектурою, неймовірною функціональністю, унікальним місцем розташування та різноманітністю комфортних квартир з продуманим плануванням – все це про сучасний ЖК City Hub, який стане вашим ідеальним вибором для інвестування в нерухомість.

Головні переваги придбання житла в ЖК City Hub

Тим, хто планує купити квартиру в Києві і підшукує гідний варіант для капіталовкладення, варто звернути увагу на житловий комплекс, який знаходиться в діловому і історичному центрі столиці. Крім свого вигідного розташування, житло в новобудові бізнес-класу від надійного забудовника має й інші переваги, на які слід звернути увагу. До таких переваг належать такі важливі моменти:

 • використання екологічних матеріалів і сучасних технологій в процесі будівництва комплексу;
 • сучасна архітектура, яка приваблює до себе увагу;
 • розвинена інфраструктура – поруч є абсолютно все, що необхідно для комфортного проживання (дитячі та спортивні майданчики, зелені паркові зони для прогулянок, бізнес-центри, торгові та розважальні центри, освітні установи і багато іншого);
 • зручна транспортна розв’язка і розташування поруч з метро для можливості швидко дістатися в будь-яку частину міста;
 • продумане планування квартири, яка точно вам сподобається;
 • різні варіанти житла за площею приміщення.

Продаж квартир в Києві здійснюється на найбільш вигідних для інвестора умовах. Також у вас є можливість купити обрану нерухомість в розстрочку від забудовника, щоб ваша мрія про власне житло втілилася в реальність якнайшвидше. У такого способу придбання квартири є кілька переваг:

 1. Відсутність комісій і банківських відсотків.
 2. Можливість оформлення розстрочки терміном на 36 місяців.
 3. Мінімальний розмір першого внеску, що становить від 40% повної суми.
 4. Найкоротші терміни укладання угоди.
 5. Можливість дострокового погашення повної суми заборгованості без нарахування штрафів.

Якщо вас цікавить, як буде виглядати ваша майбутня квартира в Києві, ви можете звернутися до фахівців відділу продажів житлового комплексу City Hub, які нададуть всю необхідну інформацію. Всі питання щодо вартості та інших важливих моментів ви можете задати фахівцеві за номером +38 044 232 94 58, або відвідати відділ продажів в Києві за адресою: вул. Кудряшова, 8-10.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.