Четвер, 18 Липня, 2024

Професійна предметна фотозйомка в студії LANET PRODUCTION

Предметна фотографія передбачає створення високоякісних зображень товарів з метою їх продажу в інтернет-магазині або інстаграмі. Саме тому предметна фотозйомка необхідна всім, хто займається власним бізнесом або планує його відкрити. Адже якісні фотографії допоможуть привернути увагу покупців, посприяють підвищенню відвідуваності сайту і його просуванню в пошуковій видачі.

Виділяють кілька типів предметної фотографії:

  1. Художня. Для створення подібних знімків фотографи придумують нестандартні та креативні ідеї для розміщення товарів. В результаті виходять цікаві знімки, які однозначно привертають увагу. Найчастіше їх використовують для реклами, іноді розміщують в інтернет-каталогах.
  2. Безпосередня. Найбільш оптимальний варіант для великих маркетплейсів, де продають побутову техніку, електроніку, запчастини. На таких фотографіях присутній виключно товар без будь-яких декоративних елементів, часто в різних ракурсах, щоб потенційний покупець міг розглянути кожну деталь.
  3. Зйомка продуктів харчування. Food фотографію виділяють окремо, адже вона вимагає багато сил і професіоналізму. Процес повинен проходити швидко, адже головний «об’єкт» фотографії може швидко зіпсуватися. При цьому необхідно бути гранично уважними, щоб на тарілці з їжею не було зайвих крихт або плям. Якщо в результаті у вас вийшов знімок, який викликає голод, значить фотозйомка вдалася.
  4. Фотографії квітів та інших природних елементів. В ході зйомки природних елементів також варто дотримуватися ряду правил. Рослина має бути в активній фазі цвітіння, а температуру і вологість в приміщенні необхідно підтримувати на належному рівні, щоб рослина не почала в’янути і зберегла свіжий вигляд.

Окремо варто розглянути 3D-зйомку. В процесі 360 фотозйомки створюється ряд зображень предмета з різних сторін і об’єднується в один анімаційний ролик. Обертові 3d-фотографії допомагають людині розглянути всі нюанси, адже їх можна як обертати, так і збільшувати відразу на сайті.

Інструментарій для професійної предметної фотозйомки

Для зйомки товарів недостатньо поставити предмет на білий фон і зробити кілька знімків на телефон. Для отримання якісних фотографій і залучення уваги покупців, необхідно вміти розставити акценти, виставити світло, правильно розмістити об’єкт в кадрі і обробити готовий знімок. Крім цього, вам знадобиться:

  • професійна камера з підібраним фокусом;
  • якісний фон;
  • набір світлового обладнання.

Але навіть наявність необхідного інструментарію не гарантує того, що ви отримаєте ідеальний знімок. Щоб гарантовано зробити відмінні фотографії, краще звернутися до професіоналів.

Провести предметну фотозйомку вам допоможе продакшн студія LANET PRODUCTION. LANET PRODUCTION – студія відеовиробництва, яка займається всіма видами аудіовізуального мистецтва. Всі співробітники компанії – професіонали своєї справи, які люблять свою справу і знають, як зробити якісний продукт.

Контакти:

м. Київ, просп. Перемоги, 107

lanetproduction@lanet.ua

+380930902782

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.