Четвер, 18 Липня, 2024

Район Золотих воріт визнаний одним із кращих у світі за версією британців

Британський журнал Time Out поставив київські Золоті ворота та прилеглі вулиці на 16 місце у списку 49 найкращих районів світу. Відповідний рейтинг опублікований на сайті видання. Далі на kyiv-future.

На сторінці британського часопису значиться, що Золоті ворота колись були колискою історії, а нині навколо них утворився чарівний район, що випромінює енергію та творчість. Прикрасами цього району називають вулиці Рейтарську, Ярославів Вал, Стрілецьку та Гончарну.

Автори рейтингу вважають, що особливої привабливості місцю надає поєднання різноманітних стилів і епох. Пишуть, що площу навколо Золотих воріт оточують вишукані ресторани, дизайнерські бутики, кав’ярні, в яких панує ностальгічна атмосфера. Автори радять туристам відвідати Площу київських інтелектуалів аби відчути, як Київ майбутнього поєднується з умінням городян дбати про історичну спадщину. Відзначається також особливе почуття спільності.

Читачам порадили відвідати й конкретні локації. Серед них – двір з воронами, Будинок актора в неомавританському стилі та галерею сучасного мистецтва The Naked Room. Також наголосили на доцільності спланувати прогулянку на вулицю Рейтарську, де серед іншого, можна побачити й вуличних діджеїв.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.