Четвер, 18 Липня, 2024

Заміна ременя ГРМ: коли краще це робити?

Всім відомо, що автомобільні деталі рано чи пізно зношуються, як би строго ви не стежили за його станом. Для кожного досвідченого водія поломка ременя газорозподільного механізму ставати жахливою трагедією. Особливо, якщо рветься ремінь ГРМ. У цій статті ми розповімо все особливості заміни цієї деталі і де цей процес виконують в Києві.

Для чого він потрібен?

Всі автолюбителі знають, що ГРМ (газорозподільний механізм) сприяє своєчасному випуску відпрацьованих газів та вприскуванню паливо-повітряної суміші. Для того щоб ремінь (ланцюг) ГРМ не зношувався, а в наслідку, що не порвався, потрібно проходити технічну діагностику автомобіля. Тут https://topauto-toyota.com.ua проведуть якісний огляд машин марок Toyota і Lexus.

Даний ремінь виконаний з технічної гуми, іноді можна зустріти в складі полімерну нитку.  Завдяки складу, рівень шуму під капотом знижений до мінімуму. У сучасних моделях, на двигунах встановлені ремені з зубцями. Це забезпечує ефективну настройку фази ГРМ і надійне зчеплення зі шківами розподільчого вала і коленвала.

Також, рідко, але все ж зустрічаються клинові і підклинові ремені.

Коли проводити заміну?

Безсумнівно, заміну ременя або ланцюга ГРМ потрібно проводити відповідно до рекомендацій виробника вашого автомобіля. Тут https://topauto-toyota.com.ua/zamena-remnya-i-czepi-grm/ також радять не нехтувати регламентом і вчасно проходити діагностику.

Існує кілька ознак, за якими можна визначити знос ременя або ланцюга газорозподільного механізму:

  • “Вік” – це легко визначити по пробігу автомобіля. В середньому ця цифра коливається від 75 до 120 тисяч км;
  • Невпевнений запуск двигуна – така ознака “говорить” про те, що ремінь розтягнувся;
  • Колір диму з вихлопної труби став густішим і темний – ця ознака не завжди вказує на проблему з ГРМ, але перевірити механізм варто;
  • “Цокання” в двигуні – це точно вказує на повний знос зубців ременя.

До речі, якщо видно тріщини на ремені – це теж ознака того, що його пора міняти.

Заміна ременя ГРМ в Києві

Безсумнівно, повна діагностика або дрібний ремонт вашого “залізного коня” необхідно проводити лише в Top Auto. Тут проводять якісне обслуговування, ремонт кузова, а також встановлюють додаткове обладнання: сигналізації, відеореєстратори, підігрів сидіння, тонування і багато іншого.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.