Четвер, 18 Липня, 2024

Розробка сайту для просування вашого бізнесу: тільки з АйФіш

Розробка нових сайтів – це, як правило, на кшталт захоплюючої пригоди. Ще б пак, адже хіба може бути нецікавим створення чогось буквально з нуля, з найперших букв, з найперших картинок, які побачить користувач на екрані свого пристрою після завершення завантаження. За словами професіоналів, це нагадує створення нового Всесвіту, яку ви можете заселити власними “персонажами” – за своїм смаком та уподобаннями. А ось знайти таких професіоналів і сформувати разом з ними концепцію цього майбутнього творіння – це вже завдання із зірочкою, і далеко не всім щастить з першого разу розв’язати цю проблему “на відмінно”. Особливо ця тенденція виражена в Києві – адже в цій майже європейській столиці промишляють багато ділків. Однак є серед них такі відповідальні і працелюбні розробники, про яких йде тільки позитивна слава, і яким до снаги гори перевернути. Саме така веб студія в Києві лідирує в пошукових запитах потенційних сайтовласників і саме такою компанією є компанія https://ifish.com.ua/ IFish.

Послуги для всіх

Що може запропонувати вам компанія АйФіш і чому варто замовляти виконання деяких видів робіт саме у них? І чого вона, наприклад, вам дати абсолютно точно не зможе? Перш за все, відзначимо, що АйФіш пропонує своїм клієнтам:

  • розробка сайтів – самих різних. Від простенького на одну-єдину сторінку, який ви зможете отримати в найкоротші терміни (як правило, мова йде буквально про два тижні), так і повноцінні корпоративні сторінки або класні сучасні інтернет-магазини;
  • продумана і адекватна цінова політика – адже робота фахівців не може коштувати три копійки. Разом з тим, сайт не обійдеться бізнесу за ціною крила від літака і не з’їсть разом весь бюджет розвитку на півроку вперед;
  • відповідальне ставлення до справи. Саме за такими критеріями компанія АйФіш підбирає собі співробітників, і саме так підходить до виконання замовлень. Сайтами, незалежно від їх розміру, займаються в повну силу, а не в перерві між двома чашечками кави;
  • повний комплекс послуг – від створення сайту до просування його на просторах Всесвітньої павутини. Залежно від поставлених цілей, ваша сторінка може як з’являтися у верхніх рядках видачі Гугла, так і просто з’являтися періодично перед цільовою аудиторією, розігріваючи її та стимулюючи зробити покупку або замовити послугу саме у вас. Чи не правда, це прекрасна і дуже приваблива перспектива?
  • значне портфоліо компанії АйФіш і ще більш значний список професійних перемог на ниві просування – це запорука успішної співпраці і взаємно приємних спогадів;
  • ніяких непередбачуваних обставин та невдач.

Потрібна річ

У житті кожного бізнесмена настає такий сакральний момент, коли він розуміє, що технологічні ланцюжки створені, поставки налагоджені, співробітники вишколені і приміщення готове, ось тільки клієнти поки не знають про новий прекрасний заклад. І тоді у власника такого новонародженого бізнесу вибір невеликий – або чекати, поки народний поголос самостійно рознесе по місту потрібну інформацію про послуги та переваги, або згадати мудрий вислів про те, що реклама – двигун прогресу. Саме на цьому етапі, як правило, відбуваються найзначніші вкладення коштів у створення та просування сайтів в Інтернеті, і саме вони дають потужний поштовх розвитку майже всякого бізнесу. Однак на шляху до швидкої слави і не менш швидких (і таким приємних, слід зазначити) заробітків може стати ціна розробки і просування сайтів, адже хороший продукт не може коштувати надто дешево. Актуальне питання дизайн сайту ціна стоїть гостро лише до того часу, поки щасливий бізнесмен не прийде в АйФіш і не зможе почути пропозиції від кращих веб-дизайнерів Києва. Компанія АйФіш заслужено пишається тим, що співвідношення ціна – якість у її продуктів завжди на висоті, і це можуть підтвердити численні задоволені клієнти. Її співробітники можуть створити для вас як самі нескладні сайти (які, в той же час, будуть нести відбиток індивідуальності вашого бізнесу і не будуть просто намальовані точно за тим же образом і подобою, що сотня сторінок конкурентів), так і включитися разом з вами в створення чогось принципово нового і досить складного, з численними цікавинками у вигляді анімації, спливаючих вікон, додаткових можливостей для майбутніх клієнтів і іншого, іншого, іншого. Як стверджують фахівці-маркетологи, саме такі сайти привертають увагу потенційних клієнтів до компаній і допомагають знаходити кращих покупців або споживачів.

Рух вперед

Разом з тим, важливо не тільки розробити сайт правильно, зробити його таким, що запам’ятовується, яскравим і цікавим, наповнити актуальною інформацією і візуальним контентом – словом, діяти за правилами маркетингу. Важливо ще й своєчасно і якісно цей сайт просунути – тобто зробити так, щоб користувачі могли побачити саме його, а не сторінки ваших конкурентів, наприклад. Комплекс послуг з “прокачування” сайту називається його СЕО-просуванням і часто йде рука об руку з фінансовим успіхом всього проекту. Професійні маркетологи давно вивели формули залежності того, скільки саме грошей вкладено в розвиток проекту, і яка саме сума після цього виявиться в касі. Так що для любителів економити у нас погані новини – цього не можна собі дозволити без ризику втратити всіх нажитих непосильною працею клієнтів. А ось і хороша новина – послуги SEO просування можна замовити у компанії АйФіш https://ifish.com.ua/seo-cost/, і тоді точно жоден потенційний клієнт не втече від самого тісного знайомства з вашої інтернет-сторінкою.

Самі з вусами

Крім того, що сайт потрібно створити і просувати, часто виникають питання по його адмініструванню. Якщо ви з якихось причин не можете продовжувати далі співробітництво з хлопцями з АйФіш, то можете виконувати всі регламентні роботи по сайту самостійно. І це насправді круто – адже компанія не обмежує своїх улюблених клієнтів в реалізації права власності на готовий сайт, готова надати можливість навчитися самостійно наповнювати і редагувати його, а також завжди підставить дружнє плече в разі необхідності впоратися з будь-яким проблемним питанням. АйФіш дружня до вас!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.