Середа, 17 Липня, 2024

Спецперепусток не буде: у Києві змінять правила проїзду в транспорті під час локдауну

Власники карток зможуть їздити у транспорті, але не всі.  Якщо в Києві буде запроваджено локдаун, то система доступу до громадського транспорту буде відрізнятися від раніше створеної. Далі на kyiv-future.

За словами Олексія Кулеби, першого заступника голови державної адміністрації міста Києва, власники раніше придбаних транспортних карток, отримають дозвіл на проїзд. Проте не всі, а лише ті, кого директор компанії чи організації раніше вніс до заяви.

Він наголосив, що для зручності картки виготовлятимуться ​​в електронному вигляді.  Посадовець заявив, що правоохоронна система знаходиться на випробувальному періоді.  Компанії, установи та організації всіх типів власності можуть подавати заяви заздалегідь і мати час перевірити необхідну документацію.  Потім керівник заповнює онлайн-форму та додає 10 довірених осіб, які матимуть доступ до системи.  Ці працівники або керівники надають список людей, яких, на їхню думку, слід додати до цього списку.

Олексій також уточнив, що для проїзду потрібно буде показати стару картку, нову транспортну картку або картку киянина.  За допомогою цих карток українці зможуть подорожувати громадським транспортом, якщо будуть введені певні обмеження та якщо система дозволить. Цю можливість даватимуть на транспортну картку, яку вже придбали мешканці.  Кожна картка має свій індивідуальний номер та серію, тому саме за цим номером буде ідентифікуватись, чи може особа користуватись транспортом.

Очікується, що Україна запровадить схему QR-кодів  для тих, хто був щеплений проти коронавірусу, а також для тих, хто перехворів на COVID чи має негативний результат. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.