Четвер, 18 Липня, 2024

Столичні дорожники вже готові до зими?

Прес-служба КМДА повідомила, що близько 80% спеціальної техніки повністю готові для роботи в зимовий період, розповідає “kyiv-future.com.ua“.

Решта 20% наразі задіяні в дорожньо-ремонтних роботах.

За інформацією вже з 15 жовтня частина з техніки, що прибирає сніг, буде на цілодобовому чергуванні. А вже з 1 листопада на цілодобовий режим перейде вся техніка.

Подумали і про затяжні снігопади. Якщо такі будуть, то допомагати будуть сторонні організації, з якими зараз укладаються договори для залучення допоміжної техніки.

Також представники КМДА відмітили, що через теплу зиму минулого року столиці вдалось зекономити матеріали для посипки. Тому в цьому році їх майже не закуповували.  На сьогодні в запасах міста близько 46 тисяч тонн солі і 34 тисячі тонни піску.

Варто відзначити, що вже було змонтовано 5 дорожніх метеостанцій. Вони стоять на в’їздах у столиці з усіх напрямків. Їхнє завдання визначати тип і концентрацію матеріалів для посипки.

Водіям же радимо заздалегідь подумати про зимові шини. Адже це не тільки ваша безпека, а й безпека всіх, хто знаходиться поруч з вами на дорозі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.