П’ятниця, 12 Липня, 2024

Столичний міст Патона збираються ремонтувати

На сайті електронних закупівель PROZORRO з’явилася інформація про реставрацію мосту Патона в Києві. На це планується витратити 21 млн. 452 тис. грн. Завершити створення проєкту реставрації планують до кінця 2021 року, а повністю закінчити ремонтувати міст повинні до 2025-го. Розповідає видання “Інформатор”. Далі на kyiv-future.

У вересні поточного року міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження щодо початку ремонтних робіт на об’єкті міст ім. Є. Патона. Раніше повідомлялося, що міст під загрозою руйнування, “Інститут сталевих конструкцій Шимановського” робив обстеження, за його результатами стан мосту критичний. Тут потрібно збільшити пропускну здатність, встановити декоративну підсвітку, вкласти тактильну плитку, нанести дорожню розмітку, замінять дорожні знаки. Міст Патона буде доступним для велосипедистів та осіб з обмеженими можливостями.

У аукціоні за право виконувати ремонтні роботи змагалися дві компанії: “Український інститут сталевих конструкцій ім. В. М. Шимановського” і “Інтерпроект”. Виграла перша, однак її не допустили, бо не встигла виправити помилки у документах. Тож, ймовірно, договір на виконання робіт підпише інший учасник торгів “Інтерпроект”. Це компанія, яка займається проєктуванням, зареєстрована у Києві.

За умовами технічного завдання, компанія-переможець має протягом 8 місяців підготувати проєкт, пройти експертизу, процедуру узгодження. Аби створити проєкт, потрібно провести інженерно-геодезичні роботи, зробити розрахунок можливості розширення проїжджої частини і тротуарів, а також врахувати можливість заміни, або реставрації опорних частин мосту. Зробити проєкт повністю потрібно до кінця 2021 року.

Міст Патона – це пам’ятка архітектури, науки і техніки. Збудований у 1953 році. Його довжина – 1543 м., ширина – 27,16 м., має 7 смуг руху.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.