Неділя, 14 Липня, 2024

Стоматологія в Києві: чистка зубів

Кожен з нас знає, як важливо стежити за гігієною ротової порожнини. І це стосується не тільки чищення зубів двічі на день (вранці і ввечері), але і полоскання рота після їжі. використання зубної нитки, регулярне відвідування стоматолога. Ці правила нам ще з дитинства прищеплюють батьки і ця стаття присвячена саме гігієні, яку проводять тут https://crystaldent.ua/

Також, ви дізнаєтеся де і як проводити чистку зубів в Києві. 

Догляд за ротовою порожниною 

Привчити своїх дітей і близьких правильно доглядати за порожниною рота не так вже й складно. А завдяки сучасним технологіям і підключивши трохи фантазії можна, як мінімум, встановити нагадування в телефоні або створити яскраве розклад. 

Для того щоб ваші зуби завжди були здоровими і чистими необхідно: 

правильно виконувати техніку чищення зубів і не забувайте чистити мову; 

 • правильно використовувати зубну нитку (довжина нитки не повинна бути менше 45 см, між зубами проводити нею акуратно, щоб не пошкодити ясна); 
 • використовувати зубну пасту з фтором, адже саме цей елемент дозволяє “тримати” ваші зуби цілими і запобігає карієсу; 
 • відмовитися від перекусів наскільки це можливо, так як від кількості їжі, що вживається в день залежить кількість кислот, що виділяються на зубах; 
 • обмежити кількість солодкого, адже цукор теж негативно впливає на якість зубної емалі. Та й на фігурі це однозначно відобразитися; 
 • як мінімум раз на пів року робіть візити до стоматолога, а якщо у вас є малюк – прищеплюйте цю звичку йому з раннього віку. 

Чого очікувати?

Як тільки ви переступите поріг стоматологічного кабінету.варто бути готовим до того, що вам можуть провести кілька процедур: 

 1. Лікування тим самим фтором; 
 2. Нанесення герметиків; 
 3. Повноцінне лікування; 
 4. Видалення.

Також, багато стоматологічні клініки проводять чистку зубів, як тут https://crystaldent.ua/therapy/professionalnaya-chistka-zubov/. Така процедура допомагає не тільки відчистити зуби від застарілого нальоту, а й позбутися від каменів. 

Якщо проробляти цю процедуру раз в шість місяців, то можна забути про розвиток карієсу і інших небезпечних захворюваннях. 

Чищення зубів підходить тим, у кого: 

 • неприємний запах з рота; 
 • потемніння емалі; 
 • карієс або зубний камінь. 

Для киян та гостей столиці за стоматологічними послугами необхідно звертатися тільки в клініку Crystal Dent. Тут працюють кращі фахівці, а ціни не так вже й високі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.