Середа, 17 Липня, 2024

Світ солодощів на Співочому полі

Співоче поле – надзвичайно мальовничий ландшафтний парк в центрі столиці України. Щоразу комунальні робітники вражають нас чарівними витворами квіткової композиції. Цього разу фантастичною окрасою міста стала виставка хризантем під назвою “Світ солодощів”, розповідає “kyiv-future.com.ua“.

На новому Співочому полі 2 жовтня розпочалася виставка хризантем “Світ солодощів”, де представлені вишукані “смачні” композиції. На відвідувачів чекають дивовижні експозиції на Долині Льодяників, цікава Фабрика солодощів, Пряниковий будиночок, Зефірна фортеця та Містечко пекарів. Для створення виставки комунальні працівники посадили більше 30 тисяч хризантем.

Осінні хризантеми неймовірно вражають своєю красою та виглядом чудових композиції, тому є чудова нагода зробити безліч осінніх фото та відчути себе у дивовижній казці фантастичних цукерок, пряників і льодянців.

Виставка триватиме до 1 листопада 2020 року. 

Парк працює з 10 до 20:00. Вартість квитка для дорослих 100 гривень, дітям до семи років безкоштовно, старше 7 – 25 грн. Для пільгових категорій є безкоштовний вхід.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.