Четвер, 18 Липня, 2024

Тариф на електроенергію для населення знизять, але за однієї умови

Кабмін прийняв рішення зменшити тариф на електроенергію, він скоротився до 250 кВт -год на місяць, пише kyiv-future.com.ua.

Ці правила нових тарифів набудуть чинності з 1 жовтня і мають будуть знижені до 1,44 грн / кВт. Прем’єр-міністр Денніс Шмідт розповів про рішення на засіданні уряду. Домогосподарства, що використовували менше 250 кВт-год, для них тариф на електроенергію знизиться до 1,44 грн за кВт за рік (зараз 1,68 грн). Типові завдання виконують столичні енергетичні фірми, “Енергоатом” та “Укргідроенерго”.

Як зазначено, 250 Квт-год на місяць перевищує середній місячний рівень споживання української електроенергії  – 168 кВт-год. За словами міністра Германа Галущенка, 250 кВт- год споживання електроенергії – лише 20% домогосподарств.

Слід нагадати, що міська влада працює над спільними проектами з турецькими експертами щодо використання деяких видів відходів, зокрема деревини та органічних матеріалів, в енергетичному секторі.  Буде вирішено відразу дві проблеми – навколишнє середовище та енергетичний сектор у Києві. Петро Пантелеєв сказав, що ціна на опалення столичних будинків може знизитися на 50% за рахунок енергоефективних робіт у будинках.

24 серпня буде представлений сучасний оновлений проект особливих обов’язків на ринку електроенергії, який запровадить нові правила утворення тарифів для населення.

Рада національної оборони та безпеки бачить ознаки монополії на українському енергетичному ринку та готова запровадити тимчасову адміністрацію на підприємствах енергопостачання у разі загрози національній безпеці. 28 липня Кабмін затвердив нову постанову: до 31 серпня спецобов’язки відпускати населенню електроенергію за тарифом  1,68 грн / кВт -год.

Голова Національної комісії з енергетики, сказав, що єдиним правильним рішенням є поступове вирівнювання тарифів на електроенергію для українців та фірм.  Рішення про процедуру буде прийнято найближчим часом.

1 серпня Міністерство енергетики запустить нову модель (ПСО) щодо забезпечення електроенергією українців послуг для живлення населення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.