Понеділок, 22 Липня, 2024

Технічний стан підготовки регіонів до опалювального сезону становить близько 80%

Після зустрічі з посадовими особами, керівниками обласних урядів та міськими головами під головуванням Міністра розвитку громад та територій, Олексія Чернишова, стало зрозуміло яка йде підготовка до зими.З кінця серпня та з початку вересня регіони технічно підготовлені на 80% до опального сезону. Це стосується стану будівель, систем водопостачання та каналізації, пише kyiv-future.com.ua.

О. Чернишов сказав, що принципові динамічні зміни відповідають запланованій програмі та графіку. Міністерство регіонального розвитку регулярно стежить за підготовкою та безпосередньо здійснює візити до регіонів. Опалення будівель – одне з найважливіших завдань сьогодні. Тільки органи місцевої влади можуть визначити вартість опалення протягом нового сезону.

Крім того, міністр розвитку громад та територій, Олексій Чернишев, продовжив зустріч з мерами міст. Цього тижня відбулися перемовини з представниками цих міст: Полтави, Рівного, Сум, Кіровоградом, Дніпропетровськом, Миколаєвом, Черніговом та Житомиром. Початок сезону та фінансові аспекти компаній: технічна підготовка заводів та централізоване опалення – все це під контролем влади.

Олексій Чернишов запевнив, що ціна на опалення для українців не збільшаться. Уряд готовий підтримати місцеві органи влади, мерів та компанії ТКЕ. Міністр сказав, що ведуться перемовини з НАК Нафтогаз України та АМУ. 

Примітно, що Президент України підписав закон «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу», який набув чинності 29 серпня 2021 року. Цей закон було прийнято для вирішення ситуації з боргами ТКЕ перед НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, що Міністр розвитку громад та регіонів України Олексій Чернишев проводить регулярні зустрічі з представниками місцевої влади щодо підготовки до опалювального сезону.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.