Середа, 24 Липня, 2024

Топ 7 подарунків, які точно сподобаються вашим клієнтам

Напередодні дня народження вашої компанії або будь-яких інших святкових подій прийнято дарувати подарунки не тільки колегам і співробітникам, а й постійним клієнтам фірми. Ми склали топ подарунків, які будуть виглядати не тільки доречно в такій ситуації, але і точно подарують всім вашим клієнтам гарний настрій, завдяки чому вони будуть ставитися до вашої фірми з ще більшою приязню.

Набори солодощів

Знайти людину, яка б не любила солодке дуже складно, а це значить, що такі подарунки завжди можна дарувати кожному клієнту вашої компанії. Причому складатися такий набір може з чого завгодно, наприклад з різних джемів, меду, східних солодощів, цукерок авторської роботи, марципанових і шоколадних фігурок, ласощів без цукру і так далі. Ще один непоганий варіант – це готовий бокс із солодощами з Америки, Китаю або Європи, такий презент точно сподобається всім, кому ви його вручите.

Сертифікати

Мабуть, це один з найбільш універсальних варіантів презенту на всі випадки життя, адже вручивши подарунковий сертифікат ви точно не помилитеся з подарунком. Вам всього лише потрібно вибрати кількість і номінали таких карт на https://onecard.gift/korporativnyye-podarki, а клієнти вашої фірми вже самі вирішать, в якому з магазинів вони зможуть відшукати подарунок своєї мрії. Можете бути впевнені, всі оцінять такий практичний і в той же час оригінальний підхід до вибору подарунка.

Еко сумка

В наш час, коли любов до навколишнього середовища і захист екології вийшла на високий рівень, еко сумка – це один з найпопулярніших варіантів для корпоративних подарунків. Тим більше, що ви можете нанести свій фірмовий логотип на ці аксесуари, що послужить для вашої компанії ще і досить таки непоганою рекламою.

Календарі

Ще один досить таки непоганий варіант, який можна вибрати в якості подарунка для ваших клієнтів. Причому ви можете вручати їм календарі, які вішаються на стіну, настільні моделі і навіть так званий “вічний” календар, який прослужить своєму власникові не один рік.

Павербанк

Якщо ви хочете подарувати що-небудь практичне, що рано чи пізно точно стане в нагоді людині, то зверніть свою увагу на портативні зарядні пристрої. Вашим клієнтам буде легко носити їх з собою і у них буде можливість зарядити свій гаджет, а значить, завжди залишатися на зв’язку.

Чай або каву

Досить цікавий і в той же час безпрограшний варіант, адже ці напої люблять якщо не всі, то багато. Ви можете вибрати набори з різними сортами того або іншого напою, причому можна і зібрати оригінальний мікс з чаю та кави, якщо ви не знаєте про конкретні переваги того чи іншого клієнта. Можете бути впевнені, такий подарунок точно не залишиться без уваги.

Термокружка

Ще один презент, який доречно подарувати кому завгодно і на абсолютно будь-яке свято. Причому ви знову таки можете нанести на такі чашки логотипи вашої фірми, ну а можете вказати на них імена ваших клієнтів, так презент буде виглядати більш персональним і цікавим.

Вибирайте будь-який з варіантів нашого топа і нехай кількість постійних і лояльних клієнтів вашої фірми зростає з кожним днем!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.