Четвер, 18 Липня, 2024

Тунель кохання, Королівство солодощів та найдовша Алея сакур: як озеленили Дніпровський район

Комунальне підприємство УЗН “Київзеленбуд” активно озеленює парки, сквери, створює квіткові композиції та дизайнерські проєкти зелених насаджень у Дніпровському районі. У районі з’явився Тунель Кохання, Королівство солодощів, Алея Сакур та казкова композиція “Аліса в країні чудес”, розповідає “Kyiv-future.com.ua”.

Тунель Кохання

Зелень на Русанівській набережній помітно зросла. У Києві з’явився власний “Тунель кохання”. Він знаходиться у парку на Русанівській набережні. Там було висаджено дерева граба, розміщенні таким чином, що утворився тунель із арок озеленень. Така краса отримала свою символіку тунеля кохання.

Аліса в країні чудес

У парку Перемога Дніпровського району з’явилось нове затишне місце. Комунальники висадили чотириста кущів хризантем у вигляді композиції “Аліса в країні див”. Поставили лавку у вигляді чашки червоно-білого кольору, де дуже полюбляють фотографуватися дорослі та діти.

Алея сакур

На Бульварі Верховної ради зробили найдовшу алею сакур, довжина якої стала 1402 метри. Протягом двох років висаджували двісті сорок квітучих сакур. Ця ландшафтна доріжка увійшла до Національного реєстру рекордів України, повідомляє Комунальне Об’єднання “Київзеленбуд”.

Королівство солодощів 

У Дніпровському районі відкрили солодку квіткову композицію “Королівство солодощів”. Ця виставка налічує десять неймовірно гарних композицій із квітів на солодку тематику. Одна із найгарніших є “Сад Морозива”, яка стане однією із прикрас Дніпровського району.

Комунальні служби Дніпровського району висаджують дерева, магнолії, катальпи тощо. Також озеленили парк Аврора, сквер на Дарницькій площі та інші паркові території міста. 

Фото КП УЗН Дніпровського району

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.