Понеділок, 22 Липня, 2024

У Добропарк пустили туристичний автобус

З 1 травня 2021 року з Києва почав курсувати сполучний туристичний маршрут до ландшафтного парку “Добропарк”, який, попри на нещодавнє створення, вже так сподобався киянам, пише kyiv-future.com.ua.

Автобус з Києва виїжджає на маршрут від станції метро Житомирська (зупинка поруч з магазином Рошен) щогодини з 10 ранку, і останній автобус відправляється о 18:00. Повернутися з парку до Києва можна такого кожної години, починаючи з опівдня і останній автобус відправляється  до Києва о 20:00. Важливо: розпочинати посадку за 15 хвилин до відправлення, щоб уникнути можливих непередбачених проблем.

Квиток в автобусі коштує 30 гривень, діти до 5 років мають змогу подорожувати безкоштовно. 

Стосовно транспортних питань організатори залишають контактний номер телефону для зв’язку: 0975132021 – Анастасія.

Як було створено Добропарк

Ландшафтний парк під Києвом вирішила створити родина Ігора та Олени Добруцьких. Вони відкрили його у селі Мотижин (Київська область) у 2020 році. ЧОловік та дружина дуже полюбляли експериментувати та висаджувати квіти поруч з будинком, шукаючи цікаві та красиві види квітів, а коли місця вдома стало не вистачати, вирішили на пошуки території. Найбільше їх вразила ділянка під Києвом, яка була далеко від столичних забудов, але близько від міста. Так маленьке квіткове хобі стало започаткуванням історії. Саме минулого року навесні Добропарк вітав своїх перших гостей алеєю тюльпанів довжиною вісім кілометрів, висадивши понад один мільйон цих квітів. 

Окрім тюльпанів, навесні можна побачити як цвітуть нарциси, сакура, азалія, жасмин тощо. Влітку зачаровують півонії, калли, шавлія. А восени можна побачити флокси, лаванду, гортензію. Це лише маленький перелік квіткової краси.  

Для зручності на території парку є оренда велосипедів, фуд-корт, дитячі атракціони тощо.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.