Середа, 17 Липня, 2024

У Києві відкривають “Містечко зимових розваг”: де і що там буде

Киян чекає відкриття найбільшої гірки у столиці, великий каток, неймовірна ялинка та безліч розваг, пише “kyiv-future.com.ua“.

Все це можна буде побачити біля Палацу України, де нині активно встановлюють декорації та розважальні конструкції. Тут же буде і казкова Резиденція Святого Миколая, з яким зможуть зустрітися найменші відвідувачі. Ще на території буде прикрашено ялинку, висота якої 16 метрів. Вона буде прикрашена іграшковими музикальними інструментами. Також буде 12 маленьких ялинок у святковій композиції.

“Містечко зимових розваг” планує забронювати кілька сеансів для дітей, яким так потрібна зимова казка і турбота, тому у соціально незахищених категоріях дітей також буде можливість повірити в Новорічне диво.

Як повідомляє Інформатор, всі карантинні заходи будуть дотримуватися і всі необхідні засоби захисту будуть в наявності. Потрібно зберігати дистанцію і мати на обличчі захисну маску. 

Працювати “Містечко зимових розваг” буде з грудня по кінець лютого. А знаходитиметься поруч зі станцією метро “Палац Спорту” по вулиці Велика Васильківська, 103.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.