Четвер, 18 Липня, 2024

У КМДА розказали, коли розпочнуться зимові канікули у школах

В столиці школярі підуть на зимові канікули вчасно –  з двадцять п’ятого  грудня по дев’яте січня. Продовження канікул не буде. Більше на сайті kyiv-future.com.ua.

Про це повідомили у столичній мерії.

В КМДА нагадали, що згідно з карантинними  правилами у  «червоній» зоні всі столичні навчальні заклади працювали дистанційно. Тому  зимові канікули  для учнів переносити не будуть,  вони розпочнуться вчасно.

В мерії наголосили,  що продовження канікул для столичних школярів не буде. Зазначивши, що у місті на очну форму навчання не вийшли тільки два навчальних заклади, що знаходяться у Солом’янському районі. Це сталося  через відсутність тепла  в будівлі.

Наразі столиця досі залишається у «червоній» зоні через великі темпи захворюваності на коронавірус.  Коли Києві послаблять карантинні обмеження, поки невідомо.

Нагадаємо, що столиця з першого листопада потрапила в «червону» зону.  Раніше в мерії повідомляли, що в столиці  можуть скасувати карантинні обмеження найближчим часом.  Однак після відкриття навчальних закладів,  може зрости захворюваність на  COVID. Тому поки послаблювати карантин не будуть.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.