Неділя, 14 Липня, 2024

У Києві будують новий центр соціально-психологічної допомоги людям, які зазнали травм від насильства

У Києві буде створений центр соціально-психологічної підтримки жертв домашнього та / або гендерного насильства. Він діятиме у Дніпрі. Про це повідомила Марина Хонда, заступник голови Київської міської влади.

Столиця має від уряду гроші, саме за ці кошти вже будується центр. Акцентується увага на те, що мобільна команда відразу реагуватиме на випадки домашнього насильства, пише kyiv-future.com.ua.

Марина Хонда розповіла, що головною метою цих груп є надання негайної адекватної соціальної, психологічної підтримки жертвам щодня. Майбутній штаб є частиною безперервного розвитку інтегрованих систем боротьби. Всі іноземні вимоги щодо соц. допомоги будуть дотримані. Знаходиться на вул. Райдужна, 6-А.

Цей центр почне працювати тільки у 2022 р.

Якщо ти жертва домашнього насильства, не можна це приховувати. Зверніться до місцевого «прямого телефону»: стаціонарний телефон 15-00 або зателефонуйте за номером 044-272-15-00. Ви можете звернутися безпосередньо до Центру запобігання гендерної нерівності. Насильство заборонене! Крім того, зателефонуйте до міліції 102.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.