Понеділок, 22 Липня, 2024

У Києві обмежать рух: коли і для чого

У Київ частково буде обмежений рух в окремих участках дороги міста. Про це повідомляє “Kyiv-future.com.ua” на основі повідомлень від “Київавтодор”.

5 грудня буде перекрито рух автомобільного транспорту по вулиці Волинській, Відсутня можливість користування автошляхом буде з 8 ранку до 20 вечора через завершальний етап ремонтних робіт від проспекту Повітрофлотського до вулиці Вінницької, де оновлюють автодорожнє покриття. Проте, є помітка, що буде виконано при відповідно сприятливій погоді у Києві.

З 21:00 4 грудня, ймовірно, будуть затори через проведення ремонтних робіт на Північному мосту в бік напрямку Троєщини, де частково будуть обмежені смуги проїзду. Ці обмеження будуть тривати до 7 грудня, а відновлять нормальне функціонування Північного мосту о 12:00.

Також будуть часткові незручності авто проїзду по мосту Метро. Наразі, там розпочалися протиаварійні роботи. Дорожні служби для зменшення заторів будуть працювати з 8 до 14 на смузі у напрямку до Лівого берегу, а з 14 до 17 роботи триватимуть в протилежний бік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.