Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві піднімуть тарифи за опалення на 50%– КМДА

У столиці  рекордно  зросли тарифи на опалення.

Про це повідомляється на сайті міської ради. Далі на kyiv-future.com.ua.

Тепер  один Гкал тепла за новими тарифами обійдеться у 2700-2900 гривень. За такими тарифами прийдеться платити бюджетникам та комерційним організаціям, а также релігійним організаціям.

Згідно з розпорядження міської влади, тариф на опалення зблішується на 50%. Тобто, 2020 року за одну Гкал тепла треба було сплатити 1654 гривень,  в цьому році  киянам доведеться викласти на одну або на півтори тисячі більше.

Зазначимо, що в 2014 році одна  Гкал тепла в столиці коштувала двісті п’ятдесят три грн.  Одна же за 7,5 років тарифи на в Києві зросли у десять разів.

Крім того, у “Київтеплоенерго” зазначили, що для населення тарифи на даний момент  піднімати не будуть.  Адже існує підписаний  меморандумом, згідно з якого ціни на опалення для населення залишаться, як і в минулому сезоні. Чи планують піднімати тарифи для населення до кінця опалювального сезону, поки не повідомляється.В свою чергу, кияни вже порахували, що опалення в цьому сезоні тим, у кого є автономне опалення обійдеться приблизно в  3000 тисячі гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.