Четвер, 18 Липня, 2024

У Києві в маршрутках під час руху відпадають колеса: хто несе відповідальності за безпеку пасажирів

В столиці майже щодня трапляються ДТП або НС за участю маршруток, у яких під час руху відпадають колеса чи двері. Також в київські маршрутки можуть спалахнути разом із пасажирами. Далі на kyiv-future.

Так днями, в столиці відбулася чергова пригода з маршруткою та ДТП.  Зокрема на вулиці Генерала Наумова у через несправний технічний стан транспортного засобу у маршрутки під час руху відлетіло колесо. Сталася пригода в Святошинському районі міста.

В соцмережах кияни виразили своє обурення через цю подію. Люди скаржаться, що проїзд дорожчає, а люди мають платити за те що їздять у розбитих та несправних маршрутках, нерозуміючи за що перевізники піднімають ціни.

Кияни в соцмережах скаржаться на те, що 90% столичного транспорту вже давно відпрацювало, тому має знаходитися на смітнику, а не їздити вулицями міста. Однак маршрутки продовжують курсувати столицею, наражаючи киян на небезпеку.

Оновлення парку

В КМДА пообіцяли киянам, що  замість маршруток, вулицями міста будуть курсувати нові комфортабельні автобусі із кондиціонерами та з чемними водіями Однак кияни в це не вірять та обурюються, що щодня наражаються на небезпеку їдучи в транспорті.

Хто має нести відповідальність

За словами експертів, нести відповідальність за старі та розбиті маршрутки, які їздять містом, мають в Укртрансбезпеці.  В свою чергу представники Укртрансбезпеки повідомили, що за місяць (із червня по липень  2021 року), оштрафували перевізників на два мільйони гривень за чисельні порушення, серед яких поганий технічний стан транспортних засобів та проведення передрейсових медичних оглядів водіїв. Тож експерти не виключають, що слід чекати чергового здорожчання цін за проїзд, адже перевізники понеси чималі збитки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.