П’ятниця, 12 Липня, 2024

У Києві відкрили Алею поштових марок з національними символами

Красу і унікальність української культури передають зображення і символи, які є частиною історії України. Нещодавно кращими з них прикрасили площу на Подолі на честь Всесвітнього дня пошти. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський. Далі на kyiv-future.

Тепер кияни та всі охочі зможуть із задоволенням пройтися в центрі столиці, насолоджуючись різноманітністю і оригінальністю української символіки. Для її розміщення обрали Алею навколо фонтану на Поштовій станції. Тут можна побачити 30 яскравих, креативних і неповторних марок загальнонаціональної і київської тематики, які отримали нагороди в Україні та за її межами.

На зображеннях представлені популярні українські письменники, національні музичні інструменти, атрибути природи України і багато іншого. 

Вони не тільки радують погляд, але й сприяють підтримці духу нації і популяризації надбань країни в різних сферах: науці, мистецтві, архітектурі, освіті. Таким чином, створення алеї марок стало ще одним кроком до розвитку української ідентичності серед європейських держав.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.