Середа, 17 Липня, 2024

У Києві відкрився найбільший парк Динозаврів

Київський Гідропарк розпочинає свою еру динозаврів. 2 травня 2021 року тут відкрився Динопарк – це найбільший подорожуючий парк динозаврів в Україні, повідомляє КМДА. Динопарк вже відкривався у Буковелі, Харкові, Рівному та інших містах, проте у Києві він найбільший, пише kyiv-future.com.ua.

На Гідропарку для динозаврів підготували територію площею 1.5 га, проклали доріжки, оновили пішохідні зони та місця для користування відвідувачів.

В програмі динопарку будуть фантастичні сюжети та цікаві фігури. Тут можна побачити скульптури динозаврів, понад сто динозаврів-роботів, які можуть розкривати щелепи, хитати головою,  велетенські комахи тощо. Також є тематичні зони з підібраними до теми експозиціями. 

Відвідування динопарку буде не лише цікавим, але й пізнавальним, адже скульптури створені на основі динозаврів, які існували раніше і кожна фігура підписана та має короткий опис виду. 

Вартість квитків для дорослих 150 гривень, для дітей віком до 12 років – 100 гривень, дітям до трьох років, пільговим категоріям та іменинникам безкоштовно за пред’явленням документів особи, яка потребую безкоштовний вхід.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.