Середа, 17 Липня, 2024

У Києві запустять технологію 5G

5G — нове покоління мобільного зв’язку, яке, на думку фахівців інформаційних технологій, незабаром може стати частиною повсякденного життя українців. Наразі ця технологія пройшла всі етапи розробки, тому було вирішено почати її тестування. Далі на kyiv-future.com.ua.

В епоху стрімкого розвитку цифрових інновацій 5G є єдиним способом в 10 разів збільшити швидкість процесів передачі даних, не допустити затримку сигналів, одночасно підключати до мережі більше девайсів і забезпечити їх високу енергоефективність. У зв’язку з цим Національна комісія з питань регулювання зв’язку та інформатизації видала дозвіл на тестування нової технології. Запуск в тестовому режимі заплановано на кінець жовтня 2021 року.

Нещодавно на це відреагували представники компанії «Huawei». Вони стверджують, що зараз в українських операторів немає можливостей для монетизації 5G. Але, на думку влади, цю проблему можна буде швидко вирішити. Також відомо, що Кабінет Міністрів вніс зміни до свого розпорядження «Про затвердження плану заходів щодо впровадження в Україні мобільного зв’язку п’ятого покоління». У разі її успішного тестування, вже в другій половині 2022 року українські оператори будуть мати право надавати послугу 5G.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.