Середа, 24 Липня, 2024

Укрзалізниця запускає нові літні маршрути

Укрзалізниця запускає нові літні маршрути. Заголом, їх з’явиться близько 30. Далі розбираємось куди кияни зможуть поїхати на потязі у відпустку, адже велика кількість маршрутів будуть курсувати до туристичних місць країни, пише kyiv-future.com.ua.

17 березня Укрзалізниця презентувала новий план оптимізації руху залізничного транспорту на 2021 рік. Керівник пасажирського напрямку Укрзалізниці Олександр Перцовський вказав, що на нові маршрути вплинули громадські активісти, які за декілька місяців надали близько 500 пропозицій оптимізації залізниці. 

Наприклад, за новим планом поїздка з Києва в Маріуполь стане коротшою майже на годину. Також поїзд на маршруті з Києва до Рахова замінений на новий і має прибувати на годину раніше. 

Багато поїздів у напрямку курортної частини України стають щоденними. Залишиться і маршрут Київ-Бердянськ, але зі зміненим розкладом.

Планують оптимізовувати рух поїздів “Інтерсіті+”. Також у поїздах “Інтерсіті” кияни можуть вже  отримувати ланч-бокси для дітей. 

Ще однією важливою подією для залізниці стане запровадження двоповерхових поїздів, які мають стати на маршрути вже до кінця цього року. 

Також у Києві на початку 2021 року був запущений новий електропоїзд, який Київ-Тарасівка.  Наявність нового маршруту значно розвантажило автотранспорт. Тепер з Вишневого до Києва можна дістатись без заторів за 13 хвилин, а вартість квитка дешевша за проїзд у маршрутному таксі, повідомляє пресцентр Укрзалізниці. На маршруті курсують вісім поїздів у пікові години: зранку та ввечері. 

Нові комфортні умови проїзду для жителів Києво-Святошинського району стали доступними, завдяки підписанню меморандуму про співпрацю між міськими головами Вишневого та Боярки та Києво-Святошинської РДА про запуск нового пілотного проекту Укрзалізниці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.