Середа, 17 Липня, 2024

Усе про автомобільне масло: поради та рекомендації киянам

Будь-який автомобіль не може повноцінно функціонувати без моторного масла так само, як і людина без води. Автомобільне масло забезпечує надійне функціонування пристроїв автомобіля (перш за все, двигуна і трансмісії), захищає їх від негативних впливів і продовжує термін експлуатації транспортного засобу. Далі на kyiv-future.

Чому важливо змінювати масло вчасно?

Важливо вчасно змінювати автомобільне масло на нове, оскільки старе надзвичайно шкодить машині. На деталях унаслідок нагріву старого масла осідає бруд, який згодом перетворюється в шлам. Він шкодить теплообміну між деталями мотору та порушує змащування окремих ар тертя. Як наслідок: деталі мають обмежений рух, знижується компресія, збільшується витрата палива і потужність двигуна значно зменшується.

Якщо не поміняти вчасно масло, двигун почне зношуватися зі збільшеною інтенсивністю. Але якщо у вас немає можливості вчасно провести ТО з заміною розхідників, ви можете користуватися автомобілем, проте з низкою обмежень.

Як правильно замінити автомобільне масло?

Для того, щоб правильно замінити автомобільне масло, необхідно скористатися наступними порадами:

  • придбати масло, яке підійде для вашого автомобіля;
  • уникайте вакуумної заміни масла, оскільки після нього в моторі залишається старе масло. Найкращий метод, який рекомендують спеціалісти, є спосіб зливу масла;
  • міняйте масло часто і кожного разу змінюйте повітряний фільтр. Трішки рідше рекомендують міняти паливний фільтр;
  • аби не нашкодити мотору, не використовуйте різноманітні присадки. Зазвичай спочатку вони дають позитивний результат, але згодом користування присадками може призвести до поганих наслідків;
  • часто перевіряйте рівень масла за допомогою спеціального щупа. Перед посадкою в автомобіль кожного разу перевіряйте, чи немає масла під машиною. Якщо масло є на землі, то скоріш за все, його немає в моторі. Саме тому важливо перевіряти рівень масла за допомогою щупа. Недостатня кількість масла в моторі може призвести до зношення тертьових деталей. Це може спричинити поломку автомобіля;
  • купуйте масло в спеціальних автосалонах, аби уникнути підробки. Надто дешеве масло від сумнівних продавців чи виробників може призвести до поломки мотору. Обирайте масло в спеціальних металевих каністрах, оскільки зазвичай воно захищене від підробки.

Якщо ви дотримаєтесь усіх порад та рекомендацій від спеціалістів, то у вас не буде проблем із заміною автомобільного масла. Тому варто підійти до цього питання відповідально, щоб в майбутньому уникнути гірших наслідків.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.