Понеділок, 22 Липня, 2024

Установка брекетів в Києві: чи варто?

Багато пацієнтів, на прийомі у ортодонта починають панікувати почувши про необхідність установки брекет-системи. Такі люди вважають, що даний ортодонтический товар занадто дорогий і без нього можна обійтися. Насправді, установка брекетів – єдине рішення виправлення кривизни зубів і головне, зробити прекрасну і рівну посмішку можна в будь-якому віці. У цій статті ви дізнаєтеся відповіді на всі питання, які так хвилюють пацієнтів і розповімо чому тут orthosmiles.com.ua варто замовити такі товари. 

Навіщо виправляти зуби? 

По-перше – красива і рівна посмішка ще нікому не завадила і не зробила гірше. По-друге – викривлені і нерівні зуби частіше пошкоджуються, між ними можуть застрявати шматки їжі і через це починають боліти ясна. По-третє – якщо ваш прикус неправильний, тоді можуть виникнути проблеми з травною системою і, як наслідок, проблеми з організмом в цілому. 

Часто бувають ситуації, що нова посмішка повністю змінює життя людини: нові знайомства, нова посада або робота, імідж, стиль і любов. 

Брекети – це дорого 

Дійсно, установка брекет-системи задоволення не з дешевих, але ця процедура явно стоїть кожної витраченої гривні. Є кілька нюансів: 

  • дитині поставити брекети дешевше, ніж дорослому; 
  • вирівнювання одного або декількох зубів дешевше, ніж всієї щелепи; 
  • вартість залежить від виробника; 
  • металеві брекети дешевше, ніж, естетичні; 
  • ціна залежить від обсягу роботи, лікаря і самої клініки. 

Також не варто забувати, що перед тим, як ортодонт почне установку брекет-системи, всі зуби і ротова порожнина повинні бути вилікувані.

Носити брекети довго і боляче 

Період носіння цієї системи залежить від стану ваших зубів, і тривалість встановлюється стоматологом індивідуально. В середньому брекет-система встановлюється на 18-24 місяці, іноді менше, але є і випадки, коли їх носять протягом декількох років. 

З приводу болю під час носіння. Є відчуття дискомфорту в перші кілька днів, а далі й зовсім забувається, що брекети є. Якщо біль вам заважає зосередитися – повідомте лікаря і прийміть знеболюючі препарати. 

Де замовити? 

Брекет-системи на будь-який смак і фінансові можливості можна придбати в інтернет-магазині OrthoSmile. Це унікальна платформа, в якій зібрані найякісніші ортодонтические товари за дуже приємними цінами. Ви можете вибрати необхідний продукт, замовити зручний спосіб доставки по Києву і очікувати свій товар найближчим часом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.