Понеділок, 22 Липня, 2024

В Дарницькому районі столиці буде новий парк

В Дарницькому районі столиці буде новий парк. І ще дві зони відпочинку облаштували у Білодібровному та Нікольському лісництвах. Далі на kyiv-future.

Біля затоки Берковщина в Дарницькому районі Києва починають будівництво нового парку. Про це повідомили у прес-службі КП “Київзеленбуд”.

За планом проєкту зони відпочинку будуть найрізноманітніші – від пішохідних, велосипедних доріжок, альтанок,  до набережної з причалом та комфортних зон солярію. Відпочивати кияни та гості столиці зможуть і на суші і на воді.

Така масштабна реконструкція нової локації для відпочинку реалізовуватиметься у декілька етапів і триватиме кілька років. В першу чергу на площі 2,05 га до кінця 2020-го мають збудувати в’їзд для автомобілів та місця для паркування, спланують територію майбутнього парку, проведуть інженерні мережі.

Земельна ділянка площею у 7,5465 га набула статусу парку згідно з рішенням Київської міської ради від 14 вересня 2017 року.

Крім того, КП “Дарницьке лісопаркове господарство” реконструювало дві зони відпочинку для киян – зона “Затишок”, у Білодібровному лісництві, та “Чугайстер” – у Нікольському. Про це повідомляється на офіційній сторінці КП “Київзеленбуд” у соцмережі Facebook. Зона “Затишок” розташована на трасі Бровари-Київ. Тут є все для комфортного заміського відпочинку киян, встановлені столи з лавами, спеціальні місця для барбекю, місткі контейнери для сміття. Зона відпочинку “Чугайстер” знаходиться неподалік вулиці Бориспільської – це алея з комфортними лавами для відпочинку, є тут і дитячий майданчик.

За інформацією КП “Київзеленбуд”, цього року на території у 37 га працівниками лісопаркових господарств було вивезено 100 куб. м. сміття, встановлено знаки “Рух заборонений”, навколо пожежонебезпечних місцин у лісі створено 641 км мінералізованих смуг, що бережуть від розповсюдження вогню.

Кожна зона відпочинку оснащена інформаційними стендами, де нагадують відпочивальникам правила поведінки у лісопарках.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.