Середа, 17 Липня, 2024

В Києві маршрутки курсуватимуть за новими правилами

В столиці будуть їздити  нового зразка автобуси та маршрутки. Далі на kyiv-future.

Про це повідомили в прес- службі КМДА.

Зокрема був розроблений договір нового зразка, який вже передали на підписання переможцям конкурсу з  перевезення городян на  столичних маршрутах.

Тож згідно з новими правилами, перевізники мають забезпечити у салоні комфортний температурний режим.  Зокрема в теплу пору року – не більше двадцяти двох тепла, а в зимовий час – не менше п’ятнадцяти градусів вище нуля.

Також під забороною музика, плакати, іграшки та паління зі сторони водіїв. Крім того, салон в транспорті має бути чистим. У кожному транспортному засобі має бути мінімум 5 кнопок для  зупинки на вимогу пасажирів.

За новими стандартами у  салоні мають бути всі дані  про перевізника. Зокрема вся необхідна інформація про водія та способи  зв’язку для пасажирів.

Всі керманичі мають носити  типову уніформу. Крім того, кожен з водіїв має пройти курси домедичної допомоги та  знати як має відбуватися  посадка чи висадка пасажирів з обмеженими можливостями.

Також водії мають спілкуватися українською мовою.

За словами заступника голови КМДА  К. Усова, усім без винятку перевізникам, які працюють та планують надалі надавати послуги з перевезення, доведеться прийняти нові правила. Зі всіма перевізниками місто складе додаткові угоди.

Тож возити киян мають на нових автобусах, а не застарілому автопарку. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.