Четвер, 18 Липня, 2024

В Києві забудовник зніс найстарішу будівлю на Либідській площі

В столиці на Либідській площі біля торгово-розважального центру Ocean Plaza знесли  найстарішу будівлю в цьому районі –  рожевий будинок, який з’явився тут у 1938 році. Поряд почали зводити черговий  ТРЦ, пише kyiv-future.com.ua.

Про це заявили активісти.

Зазначимо, що найстаріша будівля на Либідській площі знаходиться на пров. Лужевського, 3. Цей будинок було виконано в стилі неокласицизм.

Після того, як будинок почали руйнувати, кияни поскаржилися правоохоронцям. Однак, коли приїхала поліція, будівельники просто  проігнорували копів, закрилися та не виходили.  Ховаючись за високим парканом  на очах киян знищили  фасад будівлі.

За словами активістів, їм доводили, що замість будівництва ТРЦ тут  запланована  планова реставрація. Після знесення будівлі на Либідській площі, тут не залишилося жодного  будинку 30-х років.

За словами активістів, будинок в цьому році продали.  Кияни кажуть, що забудовник хотів купити дім, щоб  виконати її  реконструкцію та зробити через будівлю вхід до ТРЦ Ocean Mall. Однак будинок просто знищили.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.