Четвер, 18 Липня, 2024

В столиці щодня демонтують сотні кіосків

В 2016 році мер столиці Віталій Кличко пообіцяв киянам звільнити місто від МАФів. Згідно до його слів, одним із основних обіцянок в період передвиборчої кампанії на пост мера Києва, пан Кличко пообіцяв киянам звільнити місто від незаконних МАФів.   Адже, столиця просто спотворена торговими кіосками, які спотворюють зовнішній вигляд міста. До того ж, сучасне європейське місто не повинно нагадувати базар. Далі на kyiv-future.

І, насправді, за 2016 рік було демонтовано немало – сім з половиною тисяч незаконних конструкцій.

З того часу і по сьогоднішній день столицю постійно очищають від подібних МАФів. Адже причин та таку дію влади достатньо. 

А саме:

  • Більшість кіосків поставленні незаконно.

А все тому, що власнику вигідніше поставити незаконний кіоск і отримувати прибуток з своєї підприємницької діяльності, ніж ходити по кабінетам і отримувати безкінечні дозволи. При чому, що штраф за незаконний кіоск зовсім незначний.

  • МАФи загрожують життю людей.

Велика їх кількість розташована саме в підземці та біля входу в метрополітен. І саме там вони найбільше не відповідають нормам безпеки. Оскільки в будь-якій жорс-мажорній ситуації можуть зашкодити евакуації людей.

  • Кияни стають сусідами алкогольних кіосків. 

Багатьом така ситуація не до вподоби, і це зрозуміло. Постійні гучні розмови, бійки, лайки та інше. До того ж, велика кількість тимчасових споруд (кіосків) ще й створюють певні  незручності для людей. Вони розташовані прямо посеред пішохідних зон або на зупинках громадського транспорту. А також залишають щодня велику кількість сміття, яке, на жаль, вони не завжди прибирають після себе. Місто перетворюється на смітник.

  • Не приносять доходу місту.

Оскільки вони в більшості незаконні, то й податки ніхто не сплачує. Бюджет міста не поповнюється коштами. Хоча діяльність підприємницька активно ведеться. 

Тому, мер міста наголошує, що якщо підприємець хоче працювати, нехай робить це офіційно.

  • Псують зовнішній вигляд європейської столиці.

Ради справедливості потрібно зазначити, що демонтують тільки ті кіоски, які не мають дозволів, не сплачують ніяких податків та псують вигляд столиці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.