Понеділок, 15 Липня, 2024

Важливо для аграріїв Київщини: чи варто використовувати пестициди для підвищення урожайності

Для захисту рослин аграрії змушені використовувати додаткові засоби, щоб зберегти урожай та захистити його від небезпечних чинників – шкідників та бур’янів.

Десикація рослин є одним із важливих агротехнічних прийомів. Її проводять перед збиранням урожаю для того, щоб прискорити ріст рослин. Пестициди значно підвищують якість урожаю, оскільки пригнічують шкідників та бур’янів. При цьому застосування десикантів забезпечує рівномірність урожаю, що особливо актуально для бобових культур та соняшника, які зазвичай ростуть нерівномірно.

Чи шкідливі десиканти

В багатьох фермерів поширена думка про те, що використання десикантів є затратним та небезпечним для рослин. Однак, саме пестициди захищають майбутній урожай та підвищують його якість. Наприклад, препарати сприяють пересиханню м’яких тканин рослини, завдяки чому корисні речовини надходять в плоди та насіння. Таким чином зростає олійність і вміст клітковини в рослині.

Варто додати, що в Україні офіційно дозволені десиканти на основі речовини дикват. Вона не є шкідливою ні для самих рослин, ні для людського організму, якщо рослину згодом використовують в їжу.

Десиканти діють наступним чином:  речовина активно поглинається зеленими частинами рослин і після цього перетворюється на перекис водню. Саме під впливом перекису водню зазнають руйнування мембрани клітин. Тому десиканти вбивають шкідливі рослини й забирають частково вологу в оброблених рослин.

Пестициди відзначаються тим, що не мають контактної дії та не накопичуються в продуктах. Тому через декілька днів після оброблення рослини можна вживати в їжу чи годувати домашню худобу.

Проте, варто дотримуватися основних правил використання десикантів. Перш за все, їх рекомендується застосовувати лише зранку, ввечері чи в похмуру погоду при температурі 11-14 градусів тепла. Забороняється використовувати пестициди у вітряну та сонячну погоду, оскільки через ультрафіолетові промені десиканти розпадаються.

Де придбати якісні десиканти в Києві

Чимало сільськогосподарських магазинів пропонують придбати  десиканти, які надійно захистять урожай та не завдадуть шкоди рослинам. Проте, не всі продавці гарантують якість та надійність своєї продукції.

Натомість компанія «Агро-Допомога» пропонує своїм клієнтам якісні десиканти за низькими цінами. Після швидкого замовлення на сайті інтернет-магазину обраний товар доставлять у ваше місто.

Якщо ж ви плануєте закупити велику партію десикантів, «Агро-Допомога» розробить спеціальний прайс та забезпечить ексклюзивні умови співпраці.

Замовляючи продукцію в компанії, ви не будете сплачувати додаткових послуг посередників, завдяки чому ціна десикантів в «Агро-Допомога» є досить бюджетною. Ви маєте можливість замовити препарати для обробки різних культур.

Якщо у вас виникли питання під час вибору десикантів, працівники компанії з радістю нададуть безкоштовні консультації та допоможуть обрати найбільш оптимальний засіб. «Агро-Допомога» пропонує продукцію лише від перевірених українських виробників.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.