П’ятниця, 12 Липня, 2024

Victoria Museum: музей історичного костюма і стилю, який здивує

У Києві багато різних музеїв, сьогодні розповімо про музей історичного стилю. Він сподобається тим, хто цікавиться модою, стилем і історією. Далі на kyiv-future.com.ua.

Історія музею

Музей з цікавою історією створення. Містить безліч цікавих експонатів у вигляді модного одягу 19-20 століть. Прекрасний музей для вивчення культури міської моди 19 століття. Практично всім експонатам близько 150 років. Хоч сам музей і невеликий, у ньому зібрані цікаві факти про зміни в моді. Якщо вам цікава історія побуту, зокрема, історія одягу, рекомендуємо відвідати цей музей. Подібні є в Європі – київський нітрохи не гірше.

Відкрив музей свої двері в 2018 році. Його засновницею є Вікторія Лисенко. До речі, музей розташований в будівлі 19 століття.

Чим цікавий музей

Шикарний справжній європейський музей. Експозиція в ньому змінюється і доповнюється. Красиві вітрини з хорошим світлом, цікаві наряди, в залах атмосферна музика. Дивовижна колекція костюмів і суконь, а також аксесуарів, притягує відвідувачів.

Перебуваючи в музеї хочеться розглядати кожну деталь і фантазувати на тему, кому могло належати це плаття або ті сережки. Сюди хочеться приходити, розглядати деталі, тканина, фасон, вгадувати для чого призначений той чи інший предмет, милуватися витонченими віялами, приміряти капелюшки. Також є віяла майстерної роботи. Стільки краси сконцентровано в одному відвідуванні. Справжній рай для естетичного гурмана. Музей прекрасно виховує почуття стилю.

Це не просто музей костюма – це справжній музей людей і їх життя. Тут представлений не тільки одягу, але і особисті предмети, всякі дрібниці, якими люди користувалися щодня. Здається, що ціла епоха оживає тут. Приємно здивувало те, як організований музей – все на вищому рівні. Експонати відреставровані, вітрини музею зі смаком оформлені. Деякі сукні і один чоловічий наряд можна приміряти кожному гостю.

Починаючи з входу закінчуючи останнім залом – унікальна можливість відірватися від нашого повсякденного життя занурившись в розкішне життя, двох минулих століть. Адже одяг дійсно несе дух тих, хто її носив.

Музей створений для насолоди, для такого смачного проведення часу, яке ще довго буде звучати в душі.

Тут обладнано 2 фото зони, а експонати можна і потрібно фотографувати. Всього в музеї представлено 7 залів з безліччю експонатів. Є безкоштовний аудіогід. Він проведе поверхневу історію з експонатів музею на трьох мовах. Якщо аудіогіда мало – послуги екскурсовода за додаткову плату до Ваших послуг.

Тут регулярно проходять лекції, тематичні виставки.

Музей, який пахне не нафталіном, а різноманітними життєвими історіями, частинки яких заховані глибоко в волокнах тканин. Можна з головою зануритися в епохи минулих століть. Рекомендуємо заклад для відвідувань жінкам і дітям.

Де знаходиться

Музей знаходиться за адресою: Бутишев провулок, 23, г. Ціни і час роботи уточнюйте на сайті музею.

Для пенсіонерів у вівторок, середу і четвер – дні для безкоштовного відвідування. Три дня щотижня.На цьому цікаві факти про музей не закінчуються. А ви бували тут? Пишіть в коментарях.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.