Четвер, 18 Липня, 2024

Відкрили найбільшу ділянку дороги, яка з’єднує Київ з Кишиневом

Маршрут Київ-Кишинів входив до будівництва мосту через річку Дністер та дорогою до нього у 1,6 км зі сторони України та оновлення 137,5 км державних доріг, зокрема ділянок трас М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський та Р-08 Немирів — Ямпіль, пише kyiv-future.com.ua.

З’явилася перша чотирисмугова магістраль, вона є основною частиною швидкісної дороги Київ – Кишинів. Це найбільший оновлений шлях усього маршруту. Водії вже ним користувалися. Йдеться про трасу довжиною 116 км  Р-08 Немирів — Ямпіль. Це важлива частина дороги між Україною та Молдовою. Найкоротше сполучення між двома столицями в обхід анклаву Придністров’я домовилися відкрити президенти України та Молдови.

Відремонтована магістраль є головним маршрутом до країни-сусідки та до територій, які знаходяться під контролем у Молдови. Нагадаємо, що сполучення між столицями держав проходитиме через Київ, Житомир та Вінницю, й тому з’явиться можливість подорожувати.

За даними Київавтодору, підрядники автомобільних доріг працювали цілодобово, щоб відновити всю довжину шосе протягом 90 днів.

Зазначимо, що розумна система контролю руху також буде встановлена на трасі Київ-Бориспіль. На інформаційних панелях відображатиметься інформація про дорожні умови та обмеження: швидкість, затори, температура та стан дорожнього покриття.

«Велике будівництво» — програма Володимира Зеленського. Основна увага приділяється серйозній реструктуризації інфраструктури в Україні. 1 березня 2020 рік – дата, коли розпочалося будівництво. У 2021 року головною метою стало будівництво або реставрація 6000 км доріг, 74 шкіл, 54 дитсадків, 28 медичних установ, понад 140 приймальних відділень та 340 поліклінік у сільській місцевості, 24 басейнів та ще 78 спортивних споруд.

Нагадаємо, що ще в січні Президент України мав ідею: побудувати сучасну автомагістраль, яка з’єднає Київ і Кишинів. Обговорення

будівництва прикордонного мосту через річку Дністер було з президентом Молдови. Це скоротить час подорожі між столицями приблизно до 5 годин. Було підкреслено, що цей проект покращить торгівлю між державами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.