Четвер, 18 Липня, 2024

Введення нерухомості в Києві в експлуатацію: всі нюанси і секрети від Dozvil

Ринок нерухомості, особливо новобудов, дуже чітко лихоманить в кінці другого – на початку третього кварталу поточного року. Причиною тому – різке подорожчання квадратних метрів (безумовно, перш за все це стосується саме столиці). Не дивно, що така складна галузь, як будівництво і введення в експлуатацію, вимагає багатьох вузькопрофільних знань. І в цій “каламутній воді” люблять ловити рибку аферисти і шахраї всіх мастей і калібрів. Для того, щоб не потрапити в халепу і отримати на руки якісно і правильно оформлений повний пакет документів, киянам слід звернутися в компанію Dozvil.

Нелегкий шлях

Якими ж перевагами можуть похвалитися клієнти компанії Dozvil і чому вони обирають саме її? Перш за все, це:

  • найширший спектр послуг на ринку (узаконити перепланування або самовільне будівництво, оформити нерухомість, перевести зі статусу житлового приміщення в статус нежитлового, зареєструвати довгоочікуване право власності, ввести в експлуатацію новобудову або зібрати пакет документів на дозвіл будівництва – це все до Dozvil;
  • підписання офіційного договору;
  • робота в законодавчому полі України з чітким дотриманням вимог усіх нормативно-правових актів;
  • поетапне внесення оплати;
  • безумовний і безкомпромісний професіоналізм і скрупульозність;
  • робота тільки на результат;
  • гарантії (при неможливості виконати замовлення всі грошові кошти будуть повернуті клієнту).

Оформляємо документи

Процедура введення в експлуатацію не так проста, як може здатися на перший погляд. Адже необхідно врахувати безліч нюансів, які можуть вплинути на кінцевий результат. Перш за все, відзначимо, що введення в експлуатацію будинку приватного і будинку багатоквартирного мають ряд відмінностей (в розрахунок в даному випадку слід прийняти загальну площу будинку, а в деяких випадках – і дату його споруди). І в завдання співробітників експертного сервісу Dozvil входить ознайомити клієнта з нюансами його справи і “підводними каменями”, які можуть очікувати його на шляху. Як правило, ціною відмови від посередників в такому делікатному питанні може стати втрата часу (іноді мова буде йти про роки) або грошей. На кожному етапі процедури (від збору документів до проходження технічної інвентаризації) супровід кваліфікованого юриста дозволить заощадити нерви і сили. А чи знаєте ви, яка величезна кількість законів і підзаконних актів (зокрема, розпоряджень Кабміну) регулює дану сферу? Найбільш швидкий і результативний шлях введення приміщення в експлуатацію, будь то промислове будівництво або житлова багатоповерхівка, вам може гарантувати тільки Dozvil. Саме з цією компанією по шляху справжнім професіоналам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.