Понеділок, 22 Липня, 2024

Видалення вірусів з комп’ютера фахівцями Ланет ХЕЛП

Комп’ютерні віруси здатні негативно впливати не тільки на якість роботи пристрою, а й на тривалість його служби, тому вкрай важливо своєчасно виявляти шкідливі програми і усувати проблему.

Переважна більшість власників комп’ютерів не перевіряють додатково пристрій на наявність вірусів, адже впевнені в надійності антивірусної програми, встановленої на ноутбуці або ПК. Безумовно, антивірус захищає пристрій від проникнення великої кількості небезпечного ПЗ, проте з розвитком технологій з’являється все більше вірусів, здатних обійти навіть найсучасніший захист. Саме тому важливо не тільки своєчасно оновлювати антивірусну програму, а й здійснювати регулярні перевірки і оперативно реагувати на зміни в роботі пристрою.

На наявність шкідливого ПЗ вказують наступні ознаки:

  • на пристрої з’являються уражені файли;
  • антивірусна програма деактивована або ж видалена повністю;
  • скорочення обсягу пам’яті;
  • регулярні збої в роботі і самовільні перезавантаження;
  • зниження швидкості роботи пристрою;
  • проблеми зі швидкістю передачі даних і підключення до Інтернету.

Це лише частина ознак, що вказують на наявність вірусів. Фахівці рекомендують здійснювати регулярне сканування комп’ютера на віруси і навіть при найменших змінах в роботі пристрою негайно звертатися за допомогою до професіоналів. Вони здійснять комплексну перевірку ПК на віруси і виявлять навіть ті, які не здатні виявити антивірусні програми.

Як перевірити комп’ютер на наявність вірусів самостійно

Перевірити ноутбук на віруси в домашніх умовах можна кількома способами:

  • здійснити «Швидке сканування» за допомогою вбудованого додатка безпеки Windows;
  • перевірити програми і файли на віруси онлайн;
  • скористатися антивірусними утилітами або ж онлайн-сканерами, які працюють безпосередньо на вашому пристрої, використовуючи при цьому антивірусну базу для перевірки в мережі.

Щоб убезпечити себе від неприємних наслідків зараження пристрою, варто встановити якісний антивірус і додатково сканувати комп’ютер кожен місяць за допомогою спеціальних додатків навіть якщо немає жодних ознак наявності вірусів. Своєчасна перевірка і видалення вірусів не тільки сприятливо вплине на роботу пристрою, але і може запобігти серйозним поломкам.

Важливо розуміти, що навіть знаючи, як перевірити комп’ютер на віруси, в разі виявлення проблеми варто звернутися за допомогою до фахівців, які зможуть правильно почистити комп’ютер від вірусів, не зашкодивши вашому пристрою. Ланет ХЕЛП об’єднує кваліфікованих майстрів, здатних вирішити будь-яку проблему якісно і в строк. Фахівці компанії здійснюють комплексне сканування, яке допомагає виявити навіть незначні загрози для вашого пристрою, після чого видаляють шкідливе ПО з комп’ютера і встановлюють надійний захист.

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-18-99 або пишіть нам: info@lanet.help! Ми на зв’язку!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.